Слуги Татарова у мантіях судять учасника Революції гідності Бубенчика

КРИМІНАЛ
24.11.2023, 16:36
Слуги Татарова у мантіях судять учасника Революції гідності Бубенчика
Фото: Facebook

Проти незламного майданівця, який одним із перших став добровольцем, фабрикують кримінальне провадження. Регіонали прагнуть реваншу.

Днями випадково з'ясувалося, що учасник Революції гідности Іван Бубенчик і ще декілька його друзів за ґратами. Причина: о 8-й ранку 20 лютого 2014 року вони відкрили вогонь по бійцях «Беркуту», які готувалися до остаточної зачистки протестувальників на Майдані.

Але тоді після кількох пострілів силовики рвучко почали тікати вгору по Інститутській до Банкової. Натомість «беркутівські» снайпери свідомо відкрили вогонь на ураження по наступаючих за ними майданівцях...

Нині Іван вийшов на зв'язок. Зараз не за ґратами, але проти нього повідкривали купу кримінальних справ, іде судовий процес, а судить його той же суддя, який судить і полковника Романа Червінського.

От вам і день Свободи та Гідності. От вам і право на повстання для українців.
Автор : Сергій Гайдай
вибір редакції
Читайте також:
Війна
Антті Васюренко — нащадок етнічних карелів та українських переселенців. З юного віку він жив думкою про національну свободу Карелії.
08 лютого, 12:29
Політика
Легендарного комбата, фронтовика на позивний «Туман» кинуто за ґрати без права застави. Зе-влада усуває ініціативних військовослужбовців.
31 січня, 19:14
Політика
Коли борешся за свободу своєї батьківщини та за Україну, але залишаєшся на самоті. Така лиха доля спіткала Ігоря Кузнєцова з Томська.
24 січня, 12:31
Політика
Якщо хтось навіть спробує висловитися проти сіоністської диктатури доведеться попрощатися з волею. Демократія в Ізраїлі відсутня.
23 січня, 14:23
Кримінал
Причина — перегляд південнокорейських серіалів. Неповнолітні парубку пробудуть у виправно-трудових таборах наступні 12 років.
22 січня, 06:00
Світ
На теренах ресурсної федерації московії свобода слова і вільнодумство перебувають поза законом. Інше справа — її західні сусіди з Європи.
17 січня, 21:37