Слуги Татарова у мантіях судять учасника Революції гідності Бубенчика

КРИМІНАЛ
24.11.2023, 16:36
Слуги Татарова у мантіях судять учасника Революції гідності Бубенчика
Фото: Facebook

Проти незламного майданівця, який одним із перших став добровольцем, фабрикують кримінальне провадження. Регіонали прагнуть реваншу.

Днями випадково з'ясувалося, що учасник Революції гідности Іван Бубенчик і ще декілька його друзів за ґратами. Причина: о 8-й ранку 20 лютого 2014 року вони відкрили вогонь по бійцях «Беркуту», які готувалися до остаточної зачистки протестувальників на Майдані.

Але тоді після кількох пострілів силовики рвучко почали тікати вгору по Інститутській до Банкової. Натомість «беркутівські» снайпери свідомо відкрили вогонь на ураження по наступаючих за ними майданівцях...

Нині Іван вийшов на зв'язок. Зараз не за ґратами, але проти нього повідкривали купу кримінальних справ, іде судовий процес, а судить його той же суддя, який судить і полковника Романа Червінського.

От вам і день Свободи та Гідності. От вам і право на повстання для українців.
Автор : Сергій Гайдай
Читайте також:
Опінії
Народ, який не встав груддю за своїх героїв, встане на коліна перед героями ворога. Так було завжди у минулому, і Україна не виключення!
14 травня, 13:34
Опінії
«Президента Голобородька» прислуга свідомо підсадила на особисту помсту Роману Червінському. Але кара прийде, правосуддя переможе.
02 травня, 13:34
Світ
Кремлівські каральні органи перейшли у наступ на іноземців, які законно перебувають у межах країни-окупанта. Затриманих одразу депортують.
31 березня, 16:31
Кримінал
20 березня Мєщанскій районний суд Москви на закритому засіданні засудив борця за волю Сибіру Ігоря Кузнєцова до 3 років ув'язнення (умовно).
22 березня, 21:45
Кримінал
Відомий томський журналіст, громадський діяч Ігорь Кузнєцов відмовився від сепаратизму та підтримки України. Гебісти обіцяли зменшити строк.
17 березня, 19:08
Війна
Антті Васюренко — нащадок етнічних карелів та українських переселенців. З юного віку він жив думкою про національну свободу Карелії.
08 лютого, 12:29