Заглянути вглиб московського нутра і побачити хтонічну порожнечу

ВІЙНА
03 січня, 13:34
Заглянути вглиб московського нутра і побачити хтонічну порожнечу
Фото: Twitter

Перше, що росіяни роблять на окупованих територіях: спалюють українські книжки та зносять історичні пам'ятки. Натомість насаджують своє.

Чимало українців не розуміють: чому росіяни витратили свою ракету, щоби знищити музей Романа Шухевича та університет, де вчився Степан Бандера?! Для українців музей — це не ціль, а для росіян — ціль.

Росіяни чудово розуміють важливість гуманітарної освіти та ідей. Росіяни чудово розуміють важливість історичних документів і те історичне обґрунтування боротьби, яке вони дають у сучасному моменті.

Вони чудово розуміють важливість навіть музеїв і тому не скупляться на ракети по них. Цікава деталь: коли росіяни захопили у 2014-му Донецьк — то в один з перших днів вони витягли з архіву Донецького СБУ всі документи про українське підпілля ОУН на Донбасі і кудись їх відвезли.

А ми 30 років байдуже ставилися до гуманітарної освіти, і музейна справа взагалі була пущена на самотік!

Я був у більшості краєзнавчих музеїв Донбасу і бачив, в якому вони плачевному стані та які в них іноді антиукраїнські експозиції. Тож нам уже зараз потрібно щось із цим робити, щоби не дати росіянам винищити все українське!

Заглянути вглиб московського нутра і побачити хтонічну порожнечу_1
Автор : Віталій Овчаренко
Читайте також:
Мистецтво
Висловлювання, про які йтиметься нижче, добре відомі широкому загалові. Їх нерідко можна почути у повсякденному житті.
29 лютого, 06:01
Опінії
Без різниці, які символи носять вороги: чорні лапсердаки з зіркою Давида чи зелені однострої з двоголовою куркою. Вони є ворогами українців.
18.12.2023, 20:32
Мистецтво
Те, чого ви не знали, раніше, з'ясував «Останній Бастіон». Виявилося, що командувач небесного воїнства — еталон всевладного пана для мафії.
17.12.2023, 14:48
Політика
Навіть на теренах ресурсної федерації немає чужинських символів. Бо ханукії-шибениці встановлюють там, де корінні народи поневолені.
10.12.2023, 11:15
Історія
Царська та більшовицька окупація України призвела до стирання української культурної традиції. Москва заміщала наші символи своїми.
07.12.2023, 14:05
Історія
Ваджра – найважливіший ритуальний інструмент буддизму Ваджраяни. А також священна зброя в індуїзмі та джайнізмі.
16.09.2023, 17:53