Заглянути вглиб московського нутра і побачити хтонічну порожнечу

ВІЙНА
03.01.2024, 13:34
Заглянути вглиб московського нутра і побачити хтонічну порожнечу
Фото: Twitter

Перше, що росіяни роблять на окупованих територіях: спалюють українські книжки та зносять історичні пам'ятки. Натомість насаджують своє.

Чимало українців не розуміють: чому росіяни витратили свою ракету, щоби знищити музей Романа Шухевича та університет, де вчився Степан Бандера?! Для українців музей — це не ціль, а для росіян — ціль.

Росіяни чудово розуміють важливість гуманітарної освіти та ідей. Росіяни чудово розуміють важливість історичних документів і те історичне обґрунтування боротьби, яке вони дають у сучасному моменті.

Вони чудово розуміють важливість навіть музеїв і тому не скупляться на ракети по них. Цікава деталь: коли росіяни захопили у 2014-му Донецьк — то в один з перших днів вони витягли з архіву Донецького СБУ всі документи про українське підпілля ОУН на Донбасі і кудись їх відвезли.

А ми 30 років байдуже ставилися до гуманітарної освіти, і музейна справа взагалі була пущена на самотік!

Я був у більшості краєзнавчих музеїв Донбасу і бачив, в якому вони плачевному стані та які в них іноді антиукраїнські експозиції. Тож нам уже зараз потрібно щось із цим робити, щоби не дати росіянам винищити все українське!

Заглянути вглиб московського нутра і побачити хтонічну порожнечу_1
Автор : Віталій Овчаренко
Читайте також:
Життя
Багатовіковий знак української міці як самобутнього народу на зламі простору й часу. Тризуб продовжує бути найголовнішим оберегом нації.
19 лютого, 12:00
Історія
Сокіл, що атакує, двозуб, тризуб, — такими були символи правителів України-Русі у давнину. Москві не вдалося їх стерти з народної пам'яті.
16 лютого, 12:56
Опінії
Свастя: історія символу, забута крізь століття
01 січня, 17:02
Історія
Цей символ так само предковічний та вселюдський, як і свастя. Він не належить якомусь одному народові, але має власну історію в обрядовості.
03.10.2024, 06:04
Історія
У давнину наші предки носили на собі за оберіг саме такий хрест, як на знімку вище. Рідновіри називають «Колом Сварога» на честь божества.
19.09.2024, 13:46
Мистецтво
У давнину, коли людство від печерного і кочового трибу життя перейшло до осілого, виник інститут влади. Правителі мали особливі регалії.
01.09.2024, 19:52