У Кременчуці здорожчав проїзд у громадському транспорті

ПОЛТАВА
13.07.2021, 13:29
У Кременчуці здорожчав проїзд у громадському транспорті

5 гривень — така нова вартість разової поїздки у комунальних тролейбусах і багатомістких автобусах Кременчука.

Відповідне рішення ухвалили на засіданні Комісії з питань затвердження регуляторних актів, інформує пресслужба міської ради.

Як арґументи на користь зростання транспортного тарифу чиновники навели такі доводи:

  • із 2018 року в Україні підвищився загальний рівень мінімальної заробітної плати на 61%;
  • у зв'язку з пандемією та ґлобальною економічною нестабільністю зросла вартість запасних частин, що спричиняє додаткові витрати на технічне обслуговування і ремонт транспортних засобів;
  • вартість закуплених тролейбусів і великогабаритних не покривається поточним тарифом.

За словами першого заступника кременчуцького міського голови Володимира Пелипенка, разова ціна за проїзд у громадському транспорті мала б уже бути на рівні 8-10 гривень, але погодили компромісний варіант.

«У порівнянні з іншими містами України наші тарифи були та наразі залишаються найнижчими. На даний час складові тарифів на проїзд у громадському транспорті, беручи до уваги зміни в економічній ситуації, значно змінилися в бік збільшення. Все це спонукає збільшити тарифи на громадські перевезення аби в належному рівні утримувати автотранспортні підприємства та забезпечувати безперебійну роботу пасажирського транспорту в місті», — прокоментував рішення Володимир Пелипенко.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що у Полтаві керована Олександром Мамаєм міська рада також замислила підняти ціни на проїзд у громадському транспорті.

Читайте також:
Економіка
Вітчизняні прислужники олігархів на посадах міністрів плювати хотіли на стан справ в економіці. Їм аби набити власні кишені грошвою.
15 травня, 19:25
Економіка
Криза цін на енергоносії спричинила збільшення кількості бідности на Туманному Альбіоні. Причому напасть не обирає стать, вік і походження.
24 березня, 07:51
Економіка
Відсутність сталого електропостачання дестабілізує роботу птахопідприємств і призводить до збільшення собівартості виробництва.
06.12.2022, 19:01
Економіка
Віднині цінники для споживачів будуть такими: бензин, дизель, біопаливо – 3,65 гривні за 1 літр, натомість автогаз – 1,89 гривні за 1 літр.
23.09.2022, 07:00
Економіка
Чим довше "слуги неукраїнського народу" перебувають при владі, тим гострішою стає соціально-економічна криза.
25.01.2022, 07:48
Економіка
Невдовзі вітчизняні ціни на товари молочарства знову підуть угору, причиною тому є зростання вартості блакитного палива.
13.01.2022, 07:38