У Кременчуці створено штаб оборони міста! А що ж козак Мамай?

16.04.2014, 12:01
ПОЛТАВА
У Кременчуці створено штаб оборони міста! А  що ж козак Мамай?

Завдання штабу — утримувати спокій, не створювати паніку і бути готовим до вирішення нештатних ситуацій, повідомили нам у Кременчуцькій міськраді. Міський голова Олег Бабаєв разом з народним депутатом України Юрієм Шаповаловим провів нараду з керівниками силових структур міста та представниками громадськості міста, на якій обговорили складну політичну ситуацію, яка склалася останнім часом у Східних областях. Керівники правоохоронних органів та силових структур доповіли про стан справ у підпорядкованих їм відомствах. 

Заступник начальника Кременчуцького міського відділу УМВС України у Полтавській області Денис Захарченко повідомив, що сьогодні правоохоронці несуть службу у посиленому режимі, міліція готова дати відсіч усім, хто намагатиметься силою захопити приміщення та зброю, яка є у них на озброєнні. Він повідомив, що працівники міліції у таких випадках діятимуть відповідно до інструкції, і попереджають про те, що, якщо виникне спроба захоплення збройного арсеналу, застосовуватимуть зброю на ураження.

Керівник Державтоінспекції повідомив, що працівники відомства також несуть службу у посиленому режимі, контролюють всі в’їзди до Кременчука, створено постійний пост на мостовому переході через р. Дніпро. Поки що позаштатних ситуаційне не виникало. За словами начальника Кременчуцького міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Полтавській області Сергія Геращенка, працівники його підрозділу та техніка готові працювати в умовах надзвичайних ситуацій.

Представники Служби безпеки України також прозвітували про те, що теж готові до виникнення позаштатних ситуацій та будуть діяти згідно інструкцій, а Представники місцевої самооборони та майдану запропонували створити штаб, щоб оперативно вирішувати проблемні ситуації, якщо такі у Кременчуці виникатимуть.

До складу штабу увійшли представники правоохоронних органів, силових структур, МЧС та громадськості, очолив його особисто міський голова Олег Бабаєв. Він зазначив, що свідомо бере на себе відповідальність бути головуючим такого штабу, оскільки особисто несе відповідальність за долю міста, його нормальну життєдіяльність та спокій мешканців. В той же час Олег Бабаєв наголосив, що незважаючи на те, що ситуація у країні напружена, головне завдання у місті утримувати спокій, не створювати паніку і бути готовими до вирішення нештатних ситуацій. Необхідно запобігти виникненню у місті сепаратистських проявів, контролювати вокзали, щоб не було заїзду сил зовні.

А що у Полтаві? Щось не чути з цього приводу ніяких рішень від міського голови Олександра Мамая. Чи й тут думає відсидітися?

Читайте також:
Завдяки БПД проблеми вдається розв’язати здебільшого на досудовому рівні.
вчора, 18:13
Українського маляра і графіка Івана Дряпченка вшанували у його рідному селі Василівка на Полтавщині.
вчора, 09:45
Полтавському національному педагогічного університету виповнилося 105 років.
вчора, 09:09
Під час наради у голови Полтавської ОДА підняли питання перевезення ветеранів війни.
09 грудня, 17:53
Мешканцями Кременчука на вулиці Героїв України було виявлено непритомну 14-річну дівчину.
09 грудня, 09:30
8 грудня мешканець Полтави випав із вікна третього поверху власної квартири.
09 грудня, 08:35