У Кремлі знову свято. Багато свят у них останнім часом.

Опінії
12.02.2024, 16:05
У Кремлі знову свято. Багато свят у них останнім часом.

НАБУ прийшло з обшуками до Сергія Пашинського.

Український політичний діяч, блогер, публіцист

Сьогодні НАБУ прийшло з обшуками до Сергія Пашинського, безпосереднього «двіжка» створення «Нептуна», «Стугни», «Вільхи», САУ «Богдана» і багатьох інших видів озброєння.

Прийшли по справі 2015 року (зараз 2024-й, якщо що), з якої випливає, що Пашинський незаконно конфіскував паливо, яке належало Курченку, і передав його державі. Так, звучить абсурдно, але сутність справи саме така.

Вам може подобатись Пашинський, вам може не подобатись Пашинський, ви можете ненавидіти Пашинського або бути від нього в захваті, але коли приходять з обшуком по справі, якій майже десять років, то це означає лише одне: була дана команда «зверху», а фактів злочину немає.

Тому дістається з поличок щось, ну хоч щось, з цього «щось» здувається пилюка, і з закритими очима починається процес. Кейс Мазепи всі бачили? Ну ось.

Мені огидно, що НАБУ, на яке покладали так багато надій наші західні партнери, перетворилося на банальне бюро виконання політичних замовлень. Планувалося стояти на захисті закону, а доводиться стояти на захисті Курченка. Фу.

А в Кремлі знову свято. Багато свят у них останнім часом.

Читайте також:
Політика
Опозиція в парламенті Угорщини категорично подолала всі намагання прем'єра Віктора Орбана скасувати парламентські вибори
09 листопада, 20:27
Опінії
Прокурор і суд вважають що такі відео деморалізують військових і можуть бути використані пропагандою ворога.
06 листопада, 18:27
Світ
Рішення очікується впродовж найближчих місяців.
28 жовтня, 20:35
Опінії
Ваш смартфон — ваш вирок: що показав випадок із Кудрицьким.
28 жовтня, 11:41
Опінії
Від «весни посадок» до диктатури: куди нас привів Зеленський.
15 жовтня, 08:36
Політика
У стінах Верховної Ради народилася чергова ініціатива, загорнута в блискучу обгортку «європейських стандартів» та «захисту прав людини».
27 вересня, 09:05