У Криму затримано понад 20 киримли, серед них журналісти — правозахисник Зудієва

ВІЙНА
25.10.2021, 17:26
У Криму затримано понад 20 киримли, серед них журналісти — правозахисник Зудієва
Фото: Лутфіє Зудієва ФБ

Правозахисник оприлюднила відео, яке затримані опублікували вже з автобуса

У будівлі Кримського гарнізонного військового суду затримано понад 20 киримли, які приїхали як слухачі на відкрите судове засідання. 

Про це повідомляє кримський правозахисник, координатор громадського об'єднання «Кримська солідарність» Лутфіє Зудієва.

За її даними поміж затриманих три кореспонденти «Кримської солідарності»  — Зідан Аджікелямов, Руслан Параламов і Длявер Ібрагімов.

Правозахисник підкреслила, що у двох з них — письмове редакційне завдання і прескарти.

“Вони розцінюють дії поліції як перешкоджання професійній діяльності” — наголосила Зудієва.

Вона також оприлюднила відео, яке затримані опублікували вже з автобуса.

Правозахисник також нагадала, що сьогодні, 25 жовтня, проходить розгляд апеляції на вирок Рустему Емірусеінову, Арсену Абхаірову і Ескендеру Абдулганієву. Киримли затримали в лютому 2019 року в селищі Біюк-Онлар.

А у листопаді 2020 року Південний окружний військовий суд засудив їх до величезних термінів — від 12 до 17 років позбавлення волі.

Читайте також:
Опінії
Тбілісі вагітний революцією, на яку, швидше за все, чекай примусовий аборт. Промосковський режим не віддасть владу народу.
26 травня, 17:20
Війна
Знищуючи енергетичну інфраструктуру (не без успіху), ворог сподівається на наш внутрішній бардак. Корупція та непотизм їм тільки на руку.
15 травня, 07:10
Війна
«Подарунок» гірнякам Донеччини та Луганщини від Москви. Всі нерентабельні шахти будуть знищені окупаційним ворожим режимом.
28 квітня, 17:21
Війна
За вказівкою московитів колаборанти розпочали призов на строкову службу до армії РФ повнолітніх юнаків у захоплених містах і селах Півдня.
26 квітня, 12:31
Кримінал
Семеро чоловіків завдали Україні збитків на 7 мільярдів гривень. Вони відновили роботу залізорудного комбінату у Василівському районі.
23 лютого, 19:14
Світ
Етноцид палестинців, влаштований режимом божевільного українофоба Сатаньягу, перевершує звірства нацистів. Бібі бере приклад із рашистів.
18 лютого, 08:42