У Латвії заборонили низку кремлівських каналів

СВІТ
21.11.2019, 13:38
У Латвії заборонили низку кремлівських каналів

Національна рада Латвії з електронних ЗМІ припинила мовлення на території країни дев'яти кремлівських телеканалів.

Про це 20 листопада повідомило видання "Delfi".

До списку заборонених каналів потрапили (назви мовою оригіналу): "Время: далёкое и близкое", "Бобёр", "Дом Кино", "Дом Кино PREMIUM", "Музыка Первого", "O!", "Поехали", "TELECAFE", а також "Петербург – 5 канал".

Зазначається, що причиною припинення мовлення на території Латвії вказаних телеканалів є їхнє перебування у складу холдингу "Национальная медиа группа". Його бенефіціар — друг і особистий касир очільника Кремля, олігарх Юрій Ковальчук, який перебуває під санкціями Євросоюзу.

У Національній раді Латвії з електронних ЗМІ пояснюють, що вказаний холдинг здійснює відверту пропаганду агресивної політики Кремля щодо України. Також наголошується, що низка передач цих каналів, оголошених забороненими, мали на меті дестабілізувати ситуацію всередині Латвії, зокрема розпалити ворожнечу на національному ґрунті.

Читайте також:
Світ
Білий дім, за даними джерел, тисне на відомство, що відповідає за друк валюти.
вчора, 19:22
Світ
ЄС оштрафував китайський інтернет-магазин Temu на 200 мільйонів євро через те, що платформа продає незаконні й небезпечні товари.
вчора, 18:33
Світ
російська державна корпорація «Росатом» допускає переговори щодо участі в будівництві другої атомної електростанції в Казахстані.
вчора, 09:53
Світ
Туреччина залишається третім у світі імпортером нафти з росії після Індії та Китаю.
27 травня, 20:05
Світ
На меті — виробництво ракет ППО і спільні навчання.
27 травня, 16:21
Світ
Польща отримала попередню згоду Державного департаменту США на виробництво ракет для системи протиповітряної оборони Patriot.
26 травня, 19:44