У Латвії заборонили низку кремлівських каналів

СВІТ
21.11.2019, 13:38
У Латвії заборонили низку кремлівських каналів

Національна рада Латвії з електронних ЗМІ припинила мовлення на території країни дев'яти кремлівських телеканалів.

Про це 20 листопада повідомило видання "Delfi".

До списку заборонених каналів потрапили (назви мовою оригіналу): "Время: далёкое и близкое", "Бобёр", "Дом Кино", "Дом Кино PREMIUM", "Музыка Первого", "O!", "Поехали", "TELECAFE", а також "Петербург – 5 канал".

Зазначається, що причиною припинення мовлення на території Латвії вказаних телеканалів є їхнє перебування у складу холдингу "Национальная медиа группа". Його бенефіціар — друг і особистий касир очільника Кремля, олігарх Юрій Ковальчук, який перебуває під санкціями Євросоюзу.

У Національній раді Латвії з електронних ЗМІ пояснюють, що вказаний холдинг здійснює відверту пропаганду агресивної політики Кремля щодо України. Також наголошується, що низка передач цих каналів, оголошених забороненими, мали на меті дестабілізувати ситуацію всередині Латвії, зокрема розпалити ворожнечу на національному ґрунті.

Читайте також:
Понад 90% громадян Іран пройшли через тести на виявлення вірусу. Такого охоплення немає в жодній іншій країні світу.
14:36
Москва розробляє багаторівневі та багатокрокові плани.
09:45
Американську глобальну сигаретну корпорацію "Philip Morris International" звинуватили у саморекламі на тлі коронавірусної пандемії.
вчора, 11:10
Уряд Литовської Республіки посилює карантинні заходи з метою зменшити навантаження на систему охорони здоров'я через спалах коронавірусу.
вчора, 10:15
Команда Спеціальної повітряної служби Британської Армії провела антитерористичний рейд на півночі Багдаду.
вчора, 09:20
Суперечки щодо пам'ятника точилися ще з літа 2019 року.
03 квітня, 12:31