У Литві стурбовані через військових РФ у Білорусі

СВІТ
19 січня, 13:11
У Литві стурбовані через військових РФ у Білорусі
Фото: google

Росія не говорить про точну кількість там своїх військовослужбовців

Міністр оборони Литви Арвідас Анушаускас заявив 19 січня, що прибуття російських військових до Білорусі становить ще більшу безпосередню загрозу для Литви.

Москва заявляє, що російські війська було перекинуто до Білорусі для проведення навчань у лютому. Тим часом на Заході зберігаються побоювання щодо можливого вторгнення Росії до України.

"У ситуації, що склалася, ми розглядаємо введення російських збройних сил у Білорусь не тільки як фактор, що дестабілізує ситуацію з безпекою, але і як ще більшу пряму загрозу для Литви", - заявив Анушаускас.

За повідомленнями Москви, ракетні комплекси С-400 будуть розгорнуті в Білорусі в ході навчань щодо "запобігання зовнішній агресії".

Росія не розкриває кількість військовослужбовців, які беруть участь у навчаннях, про які авторитарний самопроголошений президент Білорусі Александр Лукашенко оголосив раніше цього тижня.

За заявою Мінська, навчання готуються через зростаючу військову загрозу з боку сусідніх України та Польщі.

Анушаускас зазначив, що 19 січня він зустрінеться з послами дев'яти країн НАТО, "які активно сприяють зміцненню безпеки Литви". "Ми обговоримо ситуацію з безпекою та представимо дії Литви", - сказав міністр.

У відповідь на напруженість у регіоні Литва вирішила збільшити кількість призовників, а також інструкторів в українській армії, прискорити придбання систем залпового ракетного вогню.

 

 

Читайте також:
Війна
Всі громадяни України як один уже мусять працювати над умовами, котрі сприятимуть цілковитій дезінтеграції росії, її остаточному розпаду.
07:01
Світ
У Варшаві постала Ліга Вільних Націй, покликана сприяти розвалу московії та появі нових держав замість російської федерації.
вчора, 07:59
Війна
Військове формування України з білоруських добровольців збільшено до полку
21 травня, 18:23
Новини
Колишній міністр МЗС ЧРІ має намір провести офіційні та неофіційні зустрічі
21 травня, 13:43
Війна
Чим раніше бойові дії та руйнація інфраструктури розгорнуться на росії, тим можливим стане протверезіння населення федерації.
20 травня, 07:56
Світ
Російська агресія проти України спонукала жителів сибірських міст взятися за зброю, поки це – "Бандерівські смузі" та листівки з погрозами.
19 травня, 18:12