У Лубнах комунальники знищують дерева

ПОЛТАВА
20.03.2023, 21:09
У Лубнах комунальники знищують дерева

На тлі спротиву російській воєнній агресії у тилових містах України не припиняється нищення навколишнього середовища.

Відповідні світлини ганебного ставлення людини до природи оприлюднили небайдужі жителі Лубенської громади, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, комунальні служби міста взялися ні з того ні з сього кронувати дерева за успадкованою ще від совєцьких окупантів методикою.

Наразі центральні вулиці та парк Лубнів позбавлені цільних зелених насаджень, замість них із землі стирчать обрубки, котрі радше нагадують кілки для катувань.

Певно, у міської влади є план, заздалегідь узгоджений із районною та обласною, щодо фактичної ліквідації здорових дерев, яку прикривають нібито "обрізкою гілок з омелою та іншими шкідниками".

Вважаємо за необхідне винести окремо обурливу реакцію мешканців громади, які вимагають від чиновників і комунальників припинити наругу над деревами:

«Бо у Лубнах насправді не кронування дерев відбувається, а заготівля дров... Тому так, маємо те, що маємо», – зазначає користувачка "Ярослава К.".

«А чи є відповідна освіта в того, хто так знущається з дерев? Скільки їх уже пропало після такого кронування! Стоять одні стовбури, дерево ні гілки, ні листочка випустить не може. Яке дерево не виживе – то допиляють, чи це проблема?! Чи перший випадок?», – слушно запитує користувачка "Наташа Натали".

Також слід наголосити, що подібне варварське знищення дерев, яке дрімучі неосвічені мародери називають гарним словом "кронування", давно мусить бути припинене.

І йдеться не лише про Лубни, а й про обласний центр Полтавщини, де також в останні тижні вулиці заполонили голі стовбури-кілки, які вже не обростуть листям; а немає листя – немає фотосинтезу, тож рослина загине.

Певно криворуким дереворубам варто звернутися до фахівців-дендрологів, які нададуть кваліфіковані поради, як саме поводитися з зеленими насадженнями вищими за людський зріст, інакше буде біда.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", мамаївські служаки-комунальники, які за сумісництвом перебувають на окладі жителів Полтавської громади, взялися рубати дерева у місті.

У Лубнах комунальники знищують дерева_1
Читайте також:
Життя
Це сімейство комах із підвиду напівжорсткокрилих. Через великі розміри люди їх доволі часто плутають із шершнями та ґедзями.
09 травня, 21:47
Полтава
Від початку року в області сталися 4 надзвичайні ситуації, коли вигоріла частина екосистеми. Займання виявляють у суху вітряну погоду.
01 травня, 13:45
Полтава
Невідомі особи без дозвільної документації здійснили геодезичні й вибухові роботи у ландшафтному парку «Гадяцький». Завдано збитків державі.
18 квітня, 19:14
Життя
Родина кілегрудих птахів, які уподобали життя у холодних широтах Південної півкулі Землі, мають дивні звички. Одна із них — стрибки в океан.
18 квітня, 14:45
Полтава
Фахівці обстежили ділянку проєктування поблизу бази відпочинку «Зóрі». Об'єкт розташований в Омельницькій громаді Кременчуцького району.
16 квітня, 14:45
Життя
Йдеться про Південний океан. Саме над ним виявлено низький рівень аерозолів — зважених у повітрі твердих частинок або крапель рідини.
12 квітня, 06:03