У Лубнах комунальники знищують дерева

ПОЛТАВА
20 березня, 21:09
У Лубнах комунальники знищують дерева

На тлі спротиву російській воєнній агресії у тилових містах України не припиняється нищення навколишнього середовища.

Відповідні світлини ганебного ставлення людини до природи оприлюднили небайдужі жителі Лубенської громади, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, комунальні служби міста взялися ні з того ні з сього кронувати дерева за успадкованою ще від совєцьких окупантів методикою.

Наразі центральні вулиці та парк Лубнів позбавлені цільних зелених насаджень, замість них із землі стирчать обрубки, котрі радше нагадують кілки для катувань.

Певно, у міської влади є план, заздалегідь узгоджений із районною та обласною, щодо фактичної ліквідації здорових дерев, яку прикривають нібито "обрізкою гілок з омелою та іншими шкідниками".

Вважаємо за необхідне винести окремо обурливу реакцію мешканців громади, які вимагають від чиновників і комунальників припинити наругу над деревами:

«Бо у Лубнах насправді не кронування дерев відбувається, а заготівля дров... Тому так, маємо те, що маємо», – зазначає користувачка "Ярослава К.".

«А чи є відповідна освіта в того, хто так знущається з дерев? Скільки їх уже пропало після такого кронування! Стоять одні стовбури, дерево ні гілки, ні листочка випустить не може. Яке дерево не виживе – то допиляють, чи це проблема?! Чи перший випадок?», – слушно запитує користувачка "Наташа Натали".

Також слід наголосити, що подібне варварське знищення дерев, яке дрімучі неосвічені мародери називають гарним словом "кронування", давно мусить бути припинене.

І йдеться не лише про Лубни, а й про обласний центр Полтавщини, де також в останні тижні вулиці заполонили голі стовбури-кілки, які вже не обростуть листям; а немає листя – немає фотосинтезу, тож рослина загине.

Певно криворуким дереворубам варто звернутися до фахівців-дендрологів, які нададуть кваліфіковані поради, як саме поводитися з зеленими насадженнями вищими за людський зріст, інакше буде біда.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", мамаївські служаки-комунальники, які за сумісництвом перебувають на окладі жителів Полтавської громади, взялися рубати дерева у місті.

У Лубнах комунальники знищують дерева_1
Читайте також:
Життя
Виверження вулкана спровокувало порушення супутникового зв’язку
24 травня, 08:05
Життя
Деякі істоти на Землі можуть похвалитися неймовірно довгою тривалістю життя, яке набагато перевищує середнє життя людини.
03 травня, 10:01
Кримінал
Китайський сюзерен вимагає від свого російського васала ресурси, які нескінченним потоком мають постачатися до Піднебесної.
12 квітня, 17:54
Політика
Міндовкілля погодило знищення території, яку збиралось заповідати!
31 березня, 18:26
Життя
Нещодавно голова Держлісагентства оголосив про намір збудувати 500 кілометрів нових лісових доріг.
16 березня, 20:05
Життя
Населення прибережних районів у всьому світі вже готується до підвищення рівня моря
15 лютого, 16:40