Викрадення української малечі триває, – міський голова Мелітополя

КРИМІНАЛ
01.06.2023, 18:37
Викрадення української малечі триває, – міський голова Мелітополя

У Міжнародний день захисту дітей окупанти розпочали нову хвилю масового вивезення школярів із південних районів Херсонщини та Запоріжжя.

Такі невтішні відомості про злочин московитів оприлюднив чинний міський голова Мелітополя Іван Федоров, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За його словами, зранку до обіду відбулося завантаження дітлахів у так звані "евакуаційні" автобуси на вулиці Івана Алексєєва поблизу будівлі відділу освіти та науки, а саме Ліцею №10.

«Вранці з боку Запоріжжя до Мелітополя в'їхало 6 великих автобусів, туди по факту силоміць завели малечу, яку вивозять на Росію. Захист та діти для окупантів – точно несумісні поняття. Це черговий привід "промити їм мізки", а при нагоді перетворити малюків на живий щит і розмінну монету для шантажу. У самих таборах дітям точно не до відпочинку.

Їх зомбують російською пропагандою та фотографують із портретами радянських предків. А 400 дітей Якимівки, яка й так розташована неподалік Азовського моря, взагалі вивезли до Криму та до "сонячного" російського Ярославля. До речі, мушу наголосити окремо, що кримінальну відповідальність за вивезення наших дітей на Росії нестимуть не тільки педагоги-зрадники, а й перевізник», – зазначив Іван Федоров.

А проте, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що у "кращих" традиціях сталінської диктатури путінський режим довів свою кровожерливу українофобію, переплюнувши антисемітизм гітлерівців.

Викрадення української малечі триває, – міський голова Мелітополя_1
Читайте також:
Світ
Різанина в Самашки
06 квітня, 10:42
Кримінал
Найгірша ситуація склалася у чотирьох найбільших містах: Маріуполі, Бердянську, Мелітополі, Токмаку. Українців виганяються з власних осель.
14 березня, 14:57
Війна
Справжня мета Тель-Авіва – великомасштабна регіональна війна.
27 лютого, 16:13
Війна
Позов пройшов стадію юрисдикції та переходить на стадію розгляду по суті.
02 лютого, 18:20
Війна
Суд вимагає від Ізраїлю вжити заходів, «щоб уникнути будь-яких дій, які були б рівнозначні геноциду»
26 січня, 17:05
Війна
Слухання по справі у суді почнуться наступного тижня.
06 січня, 08:36