Росіяни хизуються викраденням українських дітей на Донеччині

КРИМІНАЛ
15.09.2023, 17:53
Росіяни хизуються викраденням українських дітей на Донеччині

Чим ближче лінія фронту до тимчасово окупованих населених пунктів Приазов'я, тим більш метушливими стають загарбники із РФ.

Невтішні відомості із Донецької області оприлюднив радник Маріупольського міського голови Петро Андрющенко, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

З його слів, усі прифронтові села за підтримки колаборантів буквально вичищаються окупантами від української молоді та неповнолітніх, яких потім спрямовують на терени країни-агресорки у нові сім'ї.

«Бойовик Ходаковський публікує, як вони знову крадуть наших дітей. Тепер із села Керменчи́к Старомлинівської сільської громади Волноваського району. Знову під виглядом евакуації, якої ніхто не просив.

Залишу цей скрін тут, нижче. Бо потім буде як з Маріуполем та Львовою-Бєловою. Зачистка інфополя та заяви, про "никогда такого не было – всё придумала укрАинская пропаганда". На жаль, було і ще триває», – заявив Петро Андрющенко.

Своєю чергою, медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам, як російські окупанти склали список убитих ними українських дітей під час облоги Маріуполя.

Росіяни хизуються викраденням українських дітей на Донеччині_1
Читайте також:
Світ
Різанина в Самашки
06 квітня, 10:42
Кримінал
Найгірша ситуація склалася у чотирьох найбільших містах: Маріуполі, Бердянську, Мелітополі, Токмаку. Українців виганяються з власних осель.
14 березня, 14:57
Війна
Справжня мета Тель-Авіва – великомасштабна регіональна війна.
27 лютого, 16:13
Війна
Позов пройшов стадію юрисдикції та переходить на стадію розгляду по суті.
02 лютого, 18:20
Війна
Суд вимагає від Ізраїлю вжити заходів, «щоб уникнути будь-яких дій, які були б рівнозначні геноциду»
26 січня, 17:05
Війна
Слухання по справі у суді почнуться наступного тижня.
06 січня, 08:36