Росіяни хизуються викраденням українських дітей на Донеччині

КРИМІНАЛ
15 вересня, 17:53
Росіяни хизуються викраденням українських дітей на Донеччині

Чим ближче лінія фронту до тимчасово окупованих населених пунктів Приазов'я, тим більш метушливими стають загарбники із РФ.

Невтішні відомості із Донецької області оприлюднив радник Маріупольського міського голови Петро Андрющенко, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

З його слів, усі прифронтові села за підтримки колаборантів буквально вичищаються окупантами від української молоді та неповнолітніх, яких потім спрямовують на терени країни-агресорки у нові сім'ї.

«Бойовик Ходаковський публікує, як вони знову крадуть наших дітей. Тепер із села Керменчи́к Старомлинівської сільської громади Волноваського району. Знову під виглядом евакуації, якої ніхто не просив.

Залишу цей скрін тут, нижче. Бо потім буде як з Маріуполем та Львовою-Бєловою. Зачистка інфополя та заяви, про "никогда такого не было – всё придумала укрАинская пропаганда". На жаль, було і ще триває», – заявив Петро Андрющенко.

Своєю чергою, медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам, як російські окупанти склали список убитих ними українських дітей під час облоги Маріуполя.

Росіяни хизуються викраденням українських дітей на Донеччині_1
Читайте також:
Війна
У зв'язку з великими втратами у живій силі командування окупаційно-терористичного контингенту РФ мобілізує чоловіків на Півдні України.
18 вересня, 20:56
Кримінал
Представники російського окупаційно-терористичного контингенту не припиняють масово паспортизувати українців у Запорізькій області.
13 вересня, 17:28
Війна
Комісія ООН в Україні заявила про брак доказів щодо геноциду з боку Московії
04 вересня, 15:23
Війна
Вірнопідданий кремлівському режиму самозваний "рәис" Рустам Мінніханов з іншими манкуртами із Казані долучився до геноциду українців.
24 серпня, 20:28
Кримінал
З неповнолітніх українців віком 13-17 років загарбники планують зробити штурмові загони, щоби потім кинути у пекло війни проти земляків.
10 серпня, 19:48
Історія
Сумнозвісний закон «про п’ять колосків» став передвісником Голодомору
07 серпня, 12:30