У Машівці відновили ремонт центрального водогону

ПОЛТАВА
10 червня, 12:34
У Машівці відновили ремонт центрального водогону

До кінця місяця комунальні служби мають забезпечити питною водою жителів Дмитрівського старостинського округу. Тому прокладають трубу.

Відповідний фотозвіт оприлюднила пресслужба органу місцевого самоврядування Машівки. ремонт та оновлення водопровідної системи проведено по вулицях Молодіжна, Лесі Українки та частково — Гоголя.

Загальна протяжність труби у селі Дмитрівка Машівської громади становить понад 3 кілометри. Наразі комунальники вже провели заміну підземних інфраструктурних об'єктів; зокрема, облаштовано колодязі, встановлено запірні крани.

«Труби та комплектувальні матеріали придбано за кошти місцевого бюджету, згідно з програмою «Питна вода». Роботи проводяться працівниками Машівського житлово-комунального господарства. Як і обіцяно: доробимо все до спекотних днів», — повідомили у сільській раді.

Медіаагенція «Останній Бастіон» також нагадує читачам, що Кобеляцька громада вкладається в освіту, а влада Полтави тринькає бюджет. «Зелені ямщики», як і попередники з каґалу Мамая-Матковського, плювати хотіли на розвиток міста.

У Машівці відновили ремонт центрального водогону_1
Читайте також:
Полтава
Мова про не цільове використання мешканцями питної води. Особливо зараз, під час постійних проблем з електропостачанням на тлі спеки.
вчора, 16:12
Полтава
Божевілля та відчай шириться Полтавщиною. Слідом за Гадячем, Зіньковом і Диканькою активізувалися українофоби у Нових  Санжарах.
вчора, 08:09
Полтава
Доки влада Полтави свідомо саботує підтримку наших захисників, інші громади області вкладаються по повній. Не шкодують жодної копійки.
11 липня, 12:30
Полтава
У Пирятинській лікарні на базі приймального відділення запрацював новий рентген. Влада у звичній манері приписала всі заслуги виключно собі.
05 липня, 14:56
Полтава
Родини воїнів, які віддали своє життя за кожного із нас, на урочисте відкриття Алеї Героїв не запросили. Це був закритий захід для обраних.
02 липня, 20:39
Полтава
Охочих узяти участь у тендері зі спорудження підземного укриття не знайшлося. Влада міста розмірковує над новою пропозицією.
30 червня, 08:12