У мережі показали, як виглядає курортний сезон в окупованому Приазов'ї

ВІЙНА
11.07.2022, 20:34
У мережі показали, як виглядає курортний сезон в окупованому Приазов'ї

Загарбані російськими терористами населенні пункти на узбережжі Азовського моря не приймають відпочивальників, а пляжі – порожні.

Відповідні світлини з південної частини Запорізького краю виклали жителі тимчасово окупованих Кирилівки, Приморська і Бердянська на анонімному Telegram-каналі.

Як вдалося з'ясувати, українське Приазов'я, яке до лютневого російського вторгнення торік приймало тисячі туристів із різних областей, нині майже повністю безлюдне.

«Бердянськ, Приморськ, Кирилівка та інші прибережні міста порожні завдяки російським "асвабадітєлям". Щоправда, деякі мелітопольці дозволяють собі з'їздити до Кирилівки, але про колишні тривалі відпустки мова не йде. Ми обов'язково зустрінемось і разом відзначимо Перемогу вже на нашому Азовському морі», – коментують ситуацію мешканці Запорізької області, котрі перебувають в окупації.

Водночас росіяни настільки "денацифікували" приазовські пляжі, що пообіцяли власному командуванню заповнити їх "відпочивальниками" з далекої Бурятії, Дагестану та Туви.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", зневоднений і тимчасово окупований Донбас стає непридатним навіть для виживання.

У мережі показали, як виглядає курортний сезон в окупованому Приазов'ї_1
У мережі показали, як виглядає курортний сезон в окупованому Приазов'ї_3
У мережі показали, як виглядає курортний сезон в окупованому Приазов'ї_5
Читайте також:
Опінії
Запорізький напрямок уже 3 місяці як палає від невпинних боїв. Крові наших захисників там пролито немало, бо земля насичена мінами.
10 вересня, 19:26
Війна
Російський окупаційно-терористичний режим проводить етнічну селекцію у підконтрольних Москві містах українського Приазов'я.
09 вересня, 17:37
Війна
Серед безлічі іноземців, які після 24 лютого 2022 року свідомо стали на захист України до лав нашого війська, є і вихідці з Передньої Азії.
30 серпня, 20:07
Історія
У незайманій лісовій гущавині долини річки Вда поблизу села Стара Жека знайдено комплекс поховань войовничого давньоґерманського племені.
27 серпня, 16:09
Війна
Незламні захисники України цілодобово проходять через справжнісіньке пекло, яке на Заході намагаються свідомо не помічати.
22 серпня, 18:14
Світ
Сумнозвісну "золоту лихоманку" заведено асоціювати виключно із Північною Америкою. Перш за все із Каліфорнією, Аляскою та Юконом...
20 серпня, 20:57