У мережі показали, як виглядає курортний сезон в окупованому Приазов'ї

ВІЙНА
11 липня, 20:34
У мережі показали, як виглядає курортний сезон в окупованому Приазов'ї

Загарбані російськими терористами населенні пункти на узбережжі Азовського моря не приймають відпочивальників, а пляжі – порожні.

Відповідні світлини з південної частини Запорізького краю виклали жителі тимчасово окупованих Кирилівки, Приморська і Бердянська на анонімному Telegram-каналі.

Як вдалося з'ясувати, українське Приазов'я, яке до лютневого російського вторгнення торік приймало тисячі туристів із різних областей, нині майже повністю безлюдне.

«Бердянськ, Приморськ, Кирилівка та інші прибережні міста порожні завдяки російським "асвабадітєлям". Щоправда, деякі мелітопольці дозволяють собі з'їздити до Кирилівки, але про колишні тривалі відпустки мова не йде. Ми обов'язково зустрінемось і разом відзначимо Перемогу вже на нашому Азовському морі», – коментують ситуацію мешканці Запорізької області, котрі перебувають в окупації.

Водночас росіяни настільки "денацифікували" приазовські пляжі, що пообіцяли власному командуванню заповнити їх "відпочивальниками" з далекої Бурятії, Дагестану та Туви.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", зневоднений і тимчасово окупований Донбас стає непридатним навіть для виживання.

У мережі показали, як виглядає курортний сезон в окупованому Приазов'ї_1
У мережі показали, як виглядає курортний сезон в окупованому Приазов'ї_3
У мережі показали, як виглядає курортний сезон в окупованому Приазов'ї_5
вибір редакції
Читайте також:
Війна
Коли окупанти тікали під час блискавичної Слобожанської офензиви, залишили батальйону "Дике Поле" Сил оборони України багато зброї.
вчора, 09:12
Опінії
Місто, яке уникло окупації, але зазнало нищівних вогневих ударів ворога. Сьогодні Чугуїв зализує рани й повертається до життя...
03 жовтня, 08:09
Війна
Головний редактор "Останнього Бастіону" і воїн Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" показав звільнену Харківську область.
24 вересня, 17:27
Опінії
У східній традиції дипломатія є казочкою. Її покликання приспати опонента, аби здійснити маневр на свою користь.
15 вересня, 08:01
Війна
В Одеській області відбулися планові польові навчання особового складу 88 батальйону морської піхоти з бойовою стрільбою.
12 вересня, 20:23
Війна
Під час операції з деокупації Харківської області українські захисники захопили радіолокаційний комплекс розвідки та контролю стрільби.
10 вересня, 09:54