Зневоднений Донбас стає непридатним навіть для виживання

ВІЙНА
10.07.2022, 18:18
Зневоднений Донбас стає непридатним навіть для виживання
Фото: Telegram

За весь час існування Верхньокальміуське водосховище, що неподалік Ясинуватої, ніколи не зазнавало обміління, проте не цьогоріч улітку.

Відповідні світлини з місця екологічного лиха виклали у Telegram жителі тимчасово окупованої громади Донецької області, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, після цілеспрямованого знищення російським окупаційно-терористичним контингентом системи водопостачання у наслідок щоденних бомбардувань, Донецька агломерація опинилася на грані повного відключення від водопостачання.

Станом на 10 липня рівень води у водосховищі впав до рекордно низьких показників, самої води залишилося на декілька тижнів виключно для технічних потреб, а на для пиття, бо її якість не відповідає екологічним нормам.

Що буде далі, спрогнозувати не важко: великі міста Донеччини, тимчасово окуповані московитськими загарбниками, остаточно стануть непридатні до життя, навіть після звільнення українськими захисниками.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", Азовське море може опинитися під загрозою повного вимирання через воєнні злочини росіян.

Зневоднений Донбас стає непридатним навіть для виживання_1
вибір редакції
Читайте також:
Кримінал
Семеро чоловіків завдали Україні збитків на 7 мільярдів гривень. Вони відновили роботу залізорудного комбінату у Василівському районі.
23 лютого, 19:14
Світ
Етноцид палестинців, влаштований режимом божевільного українофоба Сатаньягу, перевершує звірства нацистів. Бібі бере приклад із рашистів.
18 лютого, 08:42
Світ
Понад 100 днів ізраїльська воєнна машина терору та окупації перетворює сектор на знелюднену пустку. Де було життя — нині панує смерть.
02 лютого, 08:12
Світ
Не вдовольнившись смертями тисяч палестинських дітей і жінок, сіоністи перейшли до іншої тактики. Повністю вимкнули зв'язок у секторі.
19 січня, 20:05
Історія
82 роки тому Червона армія відступала на Схід під тиском Вермахту. В українській столиці чекісти готувалися здійснити масштабний підрив.
14 січня, 11:15
Війна
Як Андрій Портнов курував окупацію Криму.
08 січня, 10:19