Зневоднений Донбас стає непридатним навіть для виживання

ВІЙНА
10.07.2022, 18:18
Зневоднений Донбас стає непридатним навіть для виживання
Фото: Telegram

За весь час існування Верхньокальміуське водосховище, що неподалік Ясинуватої, ніколи не зазнавало обміління, проте не цьогоріч улітку.

Відповідні світлини з місця екологічного лиха виклали у Telegram жителі тимчасово окупованої громади Донецької області, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, після цілеспрямованого знищення російським окупаційно-терористичним контингентом системи водопостачання у наслідок щоденних бомбардувань, Донецька агломерація опинилася на грані повного відключення від водопостачання.

Станом на 10 липня рівень води у водосховищі впав до рекордно низьких показників, самої води залишилося на декілька тижнів виключно для технічних потреб, а на для пиття, бо її якість не відповідає екологічним нормам.

Що буде далі, спрогнозувати не важко: великі міста Донеччини, тимчасово окуповані московитськими загарбниками, остаточно стануть непридатні до життя, навіть після звільнення українськими захисниками.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", Азовське море може опинитися під загрозою повного вимирання через воєнні злочини росіян.

Зневоднений Донбас стає непридатним навіть для виживання_1
вибір редакції
Читайте також:
Війна
Війна в Україні – не лише людська трагедія. Це ще й велика екологічна катастрофа, наслідки від якої десятиліттями руйнуватиме життя.
15 березня, 16:09
Війна
Ніщо не лякає окупантів так, як патріотизм
20 лютого, 12:27
Війна
Російські окупанти за підказкою колаборантів змогли загнати найсхіднішу область України у минуле. Бойові дії зараз – справи другорядні...
12 січня, 06:00
Війна
Тимчасово окупована значна частина Запорізької області стає міцним тилом і водночас плацдармом для російських окупантів.
11 січня, 21:26
Війна
Нова атака з Білорусі на Київ виглядає "спокусливою", але є складною через велику відстань і хорошу підготовку українських захисників.
01 січня, 16:48
Політика
Натомість чинний грузинський уряд продовжує відстоювати прокремлівську позицію і ніяк не коментувати воєнні злочини Кремля в Україні.
28.09.2022, 20:54