У мережу виклали 5000 файлів комуністичного терору у Китаї

СВІТ
24 травня, 22:54
У мережу виклали 5000 файлів комуністичного терору у Китаї
Фото: Sky News

Днями стався масштабний витік інформації з китайських концентраційних таборів, де роками відбувається геноцид уйґурського народу.

Про це йдеться у звіті, підготовленого й оприлюдненого міжнародною правозахисною організацією "Фонд пам'яті жертв комунізму", інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, влада КНР всіма силами намагається приховати від світу методи антиуйґурського терору, тому всіх, хто має кадри з місць незаконного утримання, або висилають із країни, або також кидають до тюрем.

Уявіть, адепти сталінізму-маоїзму відправили кількасот тисяч людей у концтабори тільки тому, що вони – уйґури за національністю та мусульмани за віросповіданням, а не китайці!

Певно урядовці у Пекіні вважають, що через тотальні жах і терор вони змусять змінить їхню ДНК, мову, віру, культуру та ідентичність багатомільйонного тюркського народу, як до цього намагалися провернути в СССР з українцями московські більшовики.

Своєю чергою, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", КНР свідомо не підтримує санкції відносно РФ, проголосивши росію "стратегічним партнером".

вибір редакції
Читайте також:
Політика
На території Китайської  народної республіки поновилися масові протести безправних громадян проти суворих коронавірусних обмежень.
29 листопада, 07:45
Світ
Коли чуєте, що сіоністи з мусульманами один одному вороги – не вірте, насправді вони найзапекліші партнери у боротьбі проти ґоїв і невірних.
26 листопада, 17:48
Світ
Москва має всіляко скувати сили колективного Заходу в Україні, щоби арабська коаліція та Ізраїль не змогли самотужки напасти на Тегеран.
14 листопада, 20:23
Світ
Історично склалося так, що кремлівський режим завжди захищав право шиїтської диктатури в Ірані на власну ядерну енергію.
08 листопада, 17:00
Економіка
Доведене до зубожіння працездатне населення віднедавна окупованої росіянами Білорусі опинилося у безвиході через лукашенківську диктатуру.
29 жовтня, 18:01
Опінії
Сі Цзіньпіна офіційно "короновано імператором" Китайської народної республіки. Його наново обрано "червоним вождем", усі терміни скасовані.
24 жовтня, 08:45