У мережу виклали 5000 файлів комуністичного терору у Китаї

СВІТ
24 травня, 22:54
У мережу виклали 5000 файлів комуністичного терору у Китаї
Фото: Sky News

Днями стався масштабний витік інформації з китайських концентраційних таборів, де роками відбувається геноцид уйґурського народу.

Про це йдеться у звіті, підготовленого й оприлюдненого міжнародною правозахисною організацією "Фонд пам'яті жертв комунізму", інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, влада КНР всіма силами намагається приховати від світу методи антиуйґурського терору, тому всіх, хто має кадри з місць незаконного утримання, або висилають із країни, або також кидають до тюрем.

Уявіть, адепти сталінізму-маоїзму відправили кількасот тисяч людей у концтабори тільки тому, що вони – уйґури за національністю та мусульмани за віросповіданням, а не китайці!

Певно урядовці у Пекіні вважають, що через тотальні жах і терор вони змусять змінить їхню ДНК, мову, віру, культуру та ідентичність багатомільйонного тюркського народу, як до цього намагалися провернути в СССР з українцями московські більшовики.

Своєю чергою, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", КНР свідомо не підтримує санкції відносно РФ, проголосивши росію "стратегічним партнером".

Читайте також:
Опінії
Бункерний щур Владімір Путін відрядив на українську землю свою кишенькову гадюку. Екс-"технократ" Сєргєй Кірієнко став практиком рашизму.
15 червня, 09:16
Опінії
Багатовіковий процес самоідентифікації України не пов'язаний з РФ. Ось це і дратує всі режими у Москві, включно з путінським.
07 червня, 09:07
Опінії
Авторитаризм вже тут, бо інформаційне поле захопила агітбудка і її щупальця-ЛОМи, пихаті в своїй владонаближеності
30 травня, 14:25
Політика
Правозахисники виступили з критикою законопроекту 5050-1
19 травня, 15:25
Світ
Певно, на теперішню російську державу чекають непередбачувані часи, адже кремлівський бункерний щур єдине, що об'єднує клаптикову федерацію.
27 квітня, 19:52
Опінії
Від самого заснування і до нині московія вимагала жертв для підтримки свого державного організму. І кожного разу на вівтар клали українців.
18 квітня, 09:21