У Миргородському районі виявили забруднювачів довкілля

ПОЛТАВА
20.10.2021, 08:18
У Миргородському районі виявили забруднювачів довкілля
Фото: Google

Жителі села Устинівка Полтавської області зафіксували асенізаційний автомобіль, що незаконно зливає нечистоти до прилеглого звалища.

Відповідні фотодокази з місця події оприлюднили на сайті Гоголівської об'єднаної територіальної громади, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Селяни б'ють на сполох, закликаючи відповідні органи влади негайно втрутитися у ситуацію, адже вказані дії порушників природоохоронного законодавства негативно впливають на екологію.

«Днями сталася подія, котра перетнула всі межі людського свавілля – відходи життєдіяльності злили прямо на цвинтар, який розташований на шляху із села до вже згаданого сміттєзвалища. Тоді, на жаль, впіймати горе-асенізатора не вдалося. Але 18 жовтня асенізаційний автомобіль знову з'явився на звалищі. Невдовзі на місце події прибули селищний голова із першим своїм заступником і поліцією. Наразі вже з'ясовуються всі обставини події, що сталася; результати дізнання передадуть у відповідні служби, а винуватці, сподіваємося, будуть покарані», – прокоментували у Гоголівській селищній раді.

Між тим, як раніше інформував "Останній Бастіон", аграрна мафія продовжує знущатися з мешканців Полтавського району.

Читайте також:
Політика
Правоохоронні органи та спеціальні служби України закривають очі на беззаконня, влаштоване у Дніпрі соратниками Віктора Медведчука.
24 вересня, 09:38
Війна
На тимчасово загарбаній росіянами території Запорізької області ділки налагодили транспортне сполучення з вільним зовнішнім світом.
09 червня, 20:14
Війна
Широкомасштабне російське вторгнення в Україну і безперервні з 24 лютого 2022 року бойові дії не причина для зупинки торгівлі людьми.
13 квітня, 08:18
Кримінал
Спецслужби України послуговується вибірковою демократією – карають невинних громадян, але ігнорують злочинну діяльність колаборантів.
18 лютого, 12:21
Політика
Всі коронавірусні обмеження, котрі діють в Україні після 28 лютого 2021 року, є поза законом і свідчать про порушення Конституції.
14 січня, 08:24
Політика
Етична рада слуг української Феміди не бажає оприлюднювати імена та прізвища залучених до реформи правосуддя експертів.
01 січня, 10:01