У Миргородському районі виявили забруднювачів довкілля

ПОЛТАВА
20.10.2021, 08:18
У Миргородському районі виявили забруднювачів довкілля
Фото: Google

Жителі села Устинівка Полтавської області зафіксували асенізаційний автомобіль, що незаконно зливає нечистоти до прилеглого звалища.

Відповідні фотодокази з місця події оприлюднили на сайті Гоголівської об'єднаної територіальної громади, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Селяни б'ють на сполох, закликаючи відповідні органи влади негайно втрутитися у ситуацію, адже вказані дії порушників природоохоронного законодавства негативно впливають на екологію.

«Днями сталася подія, котра перетнула всі межі людського свавілля – відходи життєдіяльності злили прямо на цвинтар, який розташований на шляху із села до вже згаданого сміттєзвалища. Тоді, на жаль, впіймати горе-асенізатора не вдалося. Але 18 жовтня асенізаційний автомобіль знову з'явився на звалищі. Невдовзі на місце події прибули селищний голова із першим своїм заступником і поліцією. Наразі вже з'ясовуються всі обставини події, що сталася; результати дізнання передадуть у відповідні служби, а винуватці, сподіваємося, будуть покарані», – прокоментували у Гоголівській селищній раді.

Між тим, як раніше інформував "Останній Бастіон", аграрна мафія продовжує знущатися з мешканців Полтавського району.

Читайте також:
Всі коронавірусні обмеження, котрі діють в Україні після 28 лютого 2021 року, є поза законом і свідчать про порушення Конституції.
14 січня, 08:24
Етична рада слуг української Феміди не бажає оприлюднювати імена та прізвища залучених до реформи правосуддя експертів.
01 січня, 10:01
Вітчизняна мережа автозаправних комплексів може бути причетна до "відмивання" коштів і ухиляння від оподаткування ЄБРР та МФС.
23.12.2021, 11:58
Відвідувачі преміум фітнес-клубу "Vitamin" скаржаться на дії власників закладу
19.11.2021, 12:38
Володимир Зеленський не терпить конкурентів у царині театрального і кіномистецтва, тому використовує своїх ручних псів.
04.11.2021, 11:53
Дереворуби-нелегали завдали непоправних збитків державі на загальну суму майже 40 мільйонів гривень.
21.10.2021, 08:12