У міжнародних аеропортах України відбудеться акція вшанування захисників ДАП

ВІЙНА
20 січня, 20:45
Акція із вшанування "кіборгів" у аеропорту "Львів", 20 січня 2020 року.
Акція із вшанування "кіборгів" у аеропорту "Львів", 20 січня 2020 року.
Фото: АрміяInform

У “Борисполі”, а також інших міжнародних летовищах в Україні, відбудеться акція вшанування захисників Донецького аеропорту.

Про це в четвер, 20 січня, повідомила пресслужба Міністерства оборони.

Пам’яті подвигу українських воїнів-«кіборгів», які самовіддано та мужньо боронили передовий форпост держави – Донецький аеропорт, 21 січня 2022 року о 8:30 на ДП Міжнародний аеропорт «Бориспіль» (термінал D) відбудеться акція вшанування героїв за участю Ансамблю пісні і танцю Збройних сил України та музикантів оркестру Почесної варти Окремого президентського полку імені гетьмана Богдана Хмельницького”, – йдеться в повідомленні Міністерства Оборони України.

Під час заходу символічно пролунає сигнал “Шана” авторства Михайла Рябоконя та музичний твір “Мелодія” видатного українського композитора Мирослава Скорика.

Захід відбудеться з дотриманням встановлених протиепідемічних вимог та соціальної дистанції.

Також завтра ця акція відбудеться в міжнародних аеропортах ще у шести обласних центрах – Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Львів, Одеса, Харків.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Міністерство оборони та Генштаб офіційно встановили День вшанування захисників Донецького аеропорту – 20 січня.

Читайте також:
Опінії
Щороку 9-10 березня в Україні відзначають Шевченківські дні. Натомість у Фінляндії подібною об'єднавчою для всієї нації датою є 12 травня.
12 травня, 17:01
Історія
А тим часом Мелітополь перетворився на черговий абсцес провадженої орками "війни алтарів".
11 травня, 17:00
Світ
Влада бельґійської столиці вирішила позбутися всіх топонімів у місті, пов'язаних із росією та її культурною присутністю у "серці Європи".
06 травня, 21:23
Світ
Сімдесят п’ять років по тому московіти й досі одержимі знищенням усього українського
28 квітня, 16:55
Світ
26 квітня на засіданні Федерального Сенату Бразилії схвалили доленосний для України законопроєкт народного обранця Алвáру Дíаша.
28 квітня, 09:27
Опінії
Сьогодні черговий день народження Данила Дідіка
27 квітня, 20:45