Уряд Татарстану в екзилі просить Президента України визнати незалежність республіки

ПОЛІТИКА
23.10.2022, 19:12
Уряд Татарстану в екзилі просить Президента України визнати незалежність республіки

Теперішній демонтаж ресурсної федерації московії стартував із Чеченської Республіки Ічкерія, викликавши ланцюгову реакцію.

Про це свідчить офіційне звернення, оприлюднене рідним братом і радником чинного віцепрем'єр-міністра протикремлівського уряду Татарстану (на вигнанні) Нафісом Кашаповим.

Як вдалося з'ясувати, татарські самостійники з регіону Ідель-Урал просять Президента України та депутатів Верховної Ради визнати незалежність їхньої окупованої московитами республіки.

«24 жовтня 1991 року сесія Верховної Ради Татарстану ухвалила постанову про затвердження "Акту про державну незалежність республіки". На ухваленні Декларації про незалежність наполягала опозиція на чолі з Партією національного відродження "Іттіфак" і Всетатарським громадським центром (ВТОЦ). Тими днями багатотисячний народ зібрався на майдані, жорстко вимагаючи лише одне – незалежності. Через це 15 жовтня 1991 року було зроблено спробу штурму татарстанського парламенту.

У результаті депутати ухвалили лише постанову, в якій фактично ухилялися від остаточного рішення, переклавши відповідальність на результат майбутнього всенародного голосування з питання про державний статус Татарстану. Проведення референдуму 21 березня 1992 року стало найважливішим кроком шляху визначення статусу республіки. Участь у волевиявленні взяли участь 81,7% татарстанців, з яких 61,4% відповіли "так", підтвердивши прагнення нашої Республіки до самостійності. Нині для татарського народу настали найважчі, вирішальні для нації дні. Чи збережеться в майбутньому татарський народ як нація, залежить сьогодні від того, чи зуміємо ми досягти державної незалежності», – йдеться у зверненні до влади України.

А проте "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що представники чуваського народу звернулися до українців із проханням не поширювати на них русофобію.

Читайте також:
Виміри
Командир ДУК «Правий сектор», Член Проводу «Правого сектору» Андрій Стемпіцький провідав поранених воїнів у шпиталях Полтавщини
03 лютого, 14:15
Війна
Сьогодні – 185 років білоруському національному герою.
02 лютого, 20:07
Новини
Валерій Пальчик спростував чутки про свою загибель під Бахмутом
01 лютого, 13:15
Опінії
І проросте з чорнозему добро, і будуть на Вкраїні люди. Лиш зло не дінеться нікуди, зоставшись чатувати на зморену війнонькою приблуду...
30 січня, 08:44
Світ
Суспільства трьох балтійських республік у більшості своїй стоять на боці добра, світла і свободи, які захищають незламні українські воїни.
27 січня, 07:42
Війна
У ретроспективі наш народ не був надто здібним у політиці, державотворенні чи ґешефтах, але є галузь, де розкриваються всі сили українців.
24 січня, 07:12