Уряд Татарстану в екзилі просить Президента України визнати незалежність республіки

ПОЛІТИКА
23.10.2022, 19:12
Уряд Татарстану в екзилі просить Президента України визнати незалежність республіки

Теперішній демонтаж ресурсної федерації московії стартував із Чеченської Республіки Ічкерія, викликавши ланцюгову реакцію.

Про це свідчить офіційне звернення, оприлюднене рідним братом і радником чинного віцепрем'єр-міністра протикремлівського уряду Татарстану (на вигнанні) Нафісом Кашаповим.

Як вдалося з'ясувати, татарські самостійники з регіону Ідель-Урал просять Президента України та депутатів Верховної Ради визнати незалежність їхньої окупованої московитами республіки.

«24 жовтня 1991 року сесія Верховної Ради Татарстану ухвалила постанову про затвердження "Акту про державну незалежність республіки". На ухваленні Декларації про незалежність наполягала опозиція на чолі з Партією національного відродження "Іттіфак" і Всетатарським громадським центром (ВТОЦ). Тими днями багатотисячний народ зібрався на майдані, жорстко вимагаючи лише одне – незалежності. Через це 15 жовтня 1991 року було зроблено спробу штурму татарстанського парламенту.

У результаті депутати ухвалили лише постанову, в якій фактично ухилялися від остаточного рішення, переклавши відповідальність на результат майбутнього всенародного голосування з питання про державний статус Татарстану. Проведення референдуму 21 березня 1992 року стало найважливішим кроком шляху визначення статусу республіки. Участь у волевиявленні взяли участь 81,7% татарстанців, з яких 61,4% відповіли "так", підтвердивши прагнення нашої Республіки до самостійності. Нині для татарського народу настали найважчі, вирішальні для нації дні. Чи збережеться в майбутньому татарський народ як нація, залежить сьогодні від того, чи зуміємо ми досягти державної незалежності», – йдеться у зверненні до влади України.

А проте "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що представники чуваського народу звернулися до українців із проханням не поширювати на них русофобію.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
В нас один ворог — росія... і один зрадник — влада...
вчора, 16:00
Опінії
Ми повинні очистити від російських окупантів святу українську землю!
23 лютого, 10:50
Новини
Жоден уряд, жоден політик, вождь і лідер не здатен зробити для нас більше, ніж ми можемо зробити самі.
20 лютого, 17:31
Історія
У ніч на 20 січня 1990 року радянські війська увійшли до Баку, де йшли антиурядові протести
19 січня, 09:05
Опінії
Об'єктом знищення є не чиновники, а всі українці. Об'єктом геноциду є не держава, а нація.
12 січня, 11:01
Опінії
Я вірю, що з такою кількістю патріотів Україна переможе у цій страшній війні, бо ніхто і ніколи не зламає нас.
03 січня, 11:20