У МОЗ повідомили в яких областях лікарні перевантажені пацієнтами з COVID-19

11.10.2020, 12:12
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне
Фото: zik.ua

В цілому в Україні лікарняні ліжка першої хвилі для хворих коронавірусом заповнені на 59,4%.

Найбільш напружена ситуація із заповненням лікарень хворими коронавірусом в Донецькій, Одеській, Харківській, Сумській областях та в Києві. Це ті регіони, де реєструють велику кількість нових випадків зараження COVID-19.

Про це повідомив міністр охорони здоров'я України Максим Степанов під час брифінгу, передає МОЗ.

«Найбільш напружена ситуація з точки зору ліжкового фонду, наповненості наших лікарень – у Донецькій, Одеській областях, у місті Київ, в Харківській області. Тобто, ті регіони, де у нас зараз велика кількість нових випадків реєструється. Також Сумська область», – сказав він.

Нагадаємо, в Україні лікарняні ліжка першої хвилі для хворих коронавірусом заповнені на 59,4%.

МОЗ закликає українців, особливо тих, хто знаходиться у зоні ризику, – це люди похилого віку, люди з супутніми захворюваннями (цукровий діабет, серцево-судинні захворювання, хронічні захворювання легень), берегти себе та дотримуватись всіх рекомендацій міністерства: одягайте маски, користуйтеся антисептиками та без потреби не виходьте з дому.
 

вибір редакції
Читайте також:
Життя
Квіти та інші рослини дійсно сприяють покращенню психологічного та психічного стану людей.
10 лютого, 08:36
Полтава
Отриманий у рамках програми із розвитку децентралізації автомобіль дає змогу перевозити паліативних хворих. Це неабияка підмога для громади.
09 лютого, 14:54
Життя
Гідромасажні ванни або сауни, ймовірно, можуть бути опосередкованим способом послаблення депресії.
07 лютого, 15:05
Життя
Рак більше не є хворобою виключно людей старшого і похилого віку. Кількість випадків захворюваності на онкологію зростає по всьому світу.
16 січня, 14:23
Світ
Вочевидь, баби вже не народять нову партію «гарматного м'яса» для міністра-оленяра та його бункерного начальства. Sic transit vita mundi.
12 січня, 19:45
Життя
Приголомшливе дослідження визначило 15 загрозливих факторів. Вони суттєво підвищують імовірність розвитку деменції у людей.
27.12.2023, 21:37