У МЗС Польщі звинуватили «Ізраїль» у брехні і створенні «альтернативної історії»

СВІТ
18 серпня, 15:26
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне
Фото: ВВС

Поляки і євреї продовжують бити горшки через спірне майно.

Депутат панівної в Польщі партії «Право і справедливість» Марек Аст жорстко прокоментував рішення варшавського суду, який встав на сторону авторів книги «Далі - ніч» про нібито «масове винищення поляками євреїв».

«Це, звичайно, дуже небезпечний напрям, яке суперечить польським національним інтересам!» - заявив депутат в інтерв'ю Niezalezna.pl.

На його думку, суддя піддався тиску, «вписуючись в таке оповідання, яке повністю несумісне з історичною правдою».

Своєю чергою заступник голови Міністерства закордонних справ Польщі Петро Вавжик в інтерв'ю Niezalezna.pl заявив, що «уряд (Ізраїлю) нестабільний, у нього тендітна перевага», тому «польсько-ізраїльські відносини страждають через внутрішню ситуацію в самій державі Ізраїль».

Петро Вавжик вказав, що сіоністський режим в Тель-Авіві займається «створенням альтернативної історії, посилаючись на факти, яких не було, створюючи факти, яких не було».

Нагадаємо, відносини між Польщею і «Ізраїлем» погіршилися після того, як офіційна Варшава ініціювала закон, згідно з яким претензії євреїв на власність предків, які до 2 світової війни жили в Польщі, не мають під собою ніяких підстав.

Нагадаємо, що Президент Польщі Анджей Дуда підписав закон, що обмежує можливість подачі позовів про реституцію майна 30 роками.

Цей спірний законопроєкт посилив напруженість у відносинах між Польщею та Ізраїлем.

Все через те, що адміністративні рішення більше не можуть бути оскаржені в польському суді після закінчення 30-річного періоду. Що, по суті, не дозволить євреям претендувати на майно, яким вони володіли до початку 2 світової війни.

Відділ моніторингу Останнього Бастіону.


 

Читайте також:
Кожного з викритих агентів Кремля змішаного етнічного походження позбавили волі на 4 роки. Тепер вони сушитимуть сухарі на "єврозоні".
16 листопада, 13:32
Японський воєнізований підрозділ радіоелектронної боротьби розмістили на острові Йонаґуні, що поруч із Китайською республікою.
15 листопада, 07:51
Незвичайні об'єкти, схожі на кораблі, здатних нести важке озброєння включно з винищувачами, зафіксували на північному заході КНР.
12 листопада, 10:24
Здається, на 8-му році неоголошеної російсько-української війни американці таки готові відкрито воювати з Кремлем.
06 листопада, 16:42
Москва намагається марно розхитати усталену державну систему у США. Вашинґтон натомість готується відповідати новими санкціями.
06 листопада, 12:15
Путінській Московії варто закрити доступ до західних ринків, заборонити продавати енергоносії та відібрати всі збереження олігархів.
30 жовтня, 09:42