У МЗС повідомили про чергові випадки терору окупантів по відношенню до кримських татар

ПОЛІТИКА
31 серпня, 15:54
У МЗС повідомили про чергові випадки терору окупантів по відношенню до кримських татар
Фото: pravda.com.ua

На сьогодні РФ незаконно тримає за ґратами близько 100 українських громадян.

Міністерство закордонних справ України висловлює рішучий протест у зв'язку з черговою хвилею незаконних обшуків і затримань кримських татар на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь.

Про це повідомляє пресслужба МЗС України.

«Російська Федерація системно застосовує репресивний апарат для переслідування і боротьби з журналістами, включаючи цивільними, і активістами. Крім того, Росія продовжує політику утисків незгодних з окупацією, від якої страждають представники кримськотатарського народу», – йдеться в повідомленні.

У МЗС заявили, що очікують від Росії виконання резолюцій ГА ООН 68/262 від 27 березня 2014 міста «Територіальна цілісність України» і «Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим та місті Севастополь (Україна)» 2016-2019 років, а також наказу Міжнародного суду ООН по застосуванню заходів в рамках позову проти Росії про застосування Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації.

«Вимагаємо від Росії негайного звільнення затриманих сьогодні чотирьох осіб, а також всіх незаконно утримуваних нею громадян України. На сьогодні РФ незаконно тримає за ґратами близько 100 українських громадян», – інформують в МЗС.

Читайте також:
На полігонах, в районах зосередження військ окупантів проводяться тренування і розгортання польових командних пунктів.
06 жовтня, 15:19
За словами постійного представника України при ООН, в Організації знають про цю проблему, місія ООН з прав людини теж в курсі.
22 вересня, 13:26
Лідери політсили «ЗА МАЙБУТНЄ» обіцяють купувати нашим дітям нові станки в ПТУ. Так готують майбутню обслугу для чужинців.
03 вересня, 22:27
Обов’язковою умовою проходження військової служби передбачено наявність у бойовиків російського громадянства.
28 серпня, 14:30
Прикладом цьому слугують події як в Україні, так і в Грузії 12-річної давнини.
10 серпня, 10:38
У великому інтерв'ю для Дмитра Гордона чинний президент Білорусі критично висловився про дії Олександра Турчинова весною 2014 року.
08 серпня, 10:02