"У нас є свій шлях і може бути велике майбутнє". Світлої пам'яті Олександра "Мамонта" Федорченка

Виміри
03 травня, 13:30

Ми будемо вічно пам'ятати подвиг і мужність незламного Героя Олександра Федорченка

У середу, 3 травня, минає 40 днів від дня трагічної загибелі очільника "Правого сектору" Миргородщини Олександра Федорченка.

Олександр "Мамонт" Федорченко завжди відрізнявся патріотизмом та любов’ю до України.

Під час Революції Гідності 2014 року брав активну участь у тих подіях як волонтер. З 2015 року добровольцем пішов у АТО, захищати українську землю від агресора.

Повернувшись на Миргородщину, Олександр Федорченко вів активну громадську діяльність, намагався підсилити національну самосвідомість громади.

Після початку повномасштабного вторгнення, Олександр Федорченко одразу став до зброї, щоб боронити Україну.

У лавах 148 Окремого батальйону Територіальної оборони під проводом підполковника Мамедова – влаштував "Гадяцьке сафарі" на російського агресора вже на теренах Полтавщини та Сумщини.

З 24 лютого 2022 року Олександр очолив групу швидкого реагування у складі роти вогневої підтримки, яку згодом назвуть «Мамонти» на честь командира.

Олександр Федорченко поліг смертю хоробрих під час боїв у районі населеного пункту Тоненьке у Донецькій області 25 березня 2023 року.

У 2020 році Олександр "Мамонт" Федорченко був гостем студії "Останнього Бастіону".

Тоді Олександр Федорченко вирішив взяти участь у місцевих виборах, щоб власним прикладом показати землякам, що українці можуть і мають перемагати та нарешті стати господарями на власній землі.

«Українці не повинні рівнятися ані на Європу, ані на росію, бо у нас є свій шлях і може бути велике майбутнє. Але сьогодні нас грабують олігархи та продажні депутати. Тому, олігархічну систему треба зламати», – говорив Олександр Федорченко.

На відкритті барель'єфу Тарасу Хаммеру у Полтаві
На відкритті барельєфа Тарасу Хаммеру у Полтаві
Фото:Олександр Федорченко

Доля ж Чорновола, якого він вважав найкращим політиком в новітній українській історії, і який теж намагався зламати цю систему, за що й поплатився життям, – його не лякала.

Власний страх Олександр Федорченко залишив на україно-російській війні, яка забрала багатьох побратимів. І заради пам'яті про яких, він продовжив боротьбу за справді Незалежну і самодостатню Україну.

Ми будемо вічно пам'ятати подвиг і мужність незламного Героя Олександра Федорченка.

Приклад видатного воїна Олександра Федорченка продовжує жити у серцях побратимів, надихаючи їх на воєнну звитягу та змушуючи ворогів з острахом згадувати подвиги «Мамонта», що знаходять продовження у діянні його підрозділу «Мамонтів», які з ще більшою жагою та люттю помстяться ворогам за загибель свого командира!

Автор : Геннадій Сікалов
Читайте також:
Історія
Дві долі, два героїчні шляхи батька і сина із роду козаків. Мова про воїнів, на прізвище Содоль, які боролися проти окупантів зі Сходу...
20 травня, 17:32
Світ
Ракетний удар по місцевості, де перебував чеченський лідер, завдано тієї миті, коли він розмовляв супутниковим телефоном із Москвою...
21 квітня, 17:47
Полтава
Незламного воїна із лав підрозділу "Вовки Да Вінчі" Сергія Усика на позивний "Кот" провели в останню путь живим коридором на Полтавщині.
13 квітня, 19:26