У Німеччині стартує саміт G7

СВІТ
26.06.2022, 09:35
У Німеччині стартує саміт G7

На саміт вже прибув президент США Джо Байден. Лідери G7 планують посилять тиск на росію

Президент США Джо Байден 25 червня прилетів із Вашингтона до Мюнхена, а потім вертольотом прибув до місця проведення саміту G7

Президент Джо Байден прибув до Німеччини, де він разом із лідерами країн – ключових союзників США візьме участь у саміті G7, щоб обговорити подальші дії єдиним фронтом проти агресії росії, а також низку глобальних економічних питань.

Про це повідомляє «Голос Америки».

Президент США Джо Байден 25 червня прилетів із Вашингтона до Мюнхена, а потім вертольотом прибув до місця проведення саміту G7 – замку Ельмау.

Перші переговори під час триденного перебування в Європі відбудуться 26 червня з канцлером Німеччини Олафом Шольцом.

Всі учасники саміту G7 повинні прагнути підтвердити єдність зі своїми колегами у відповідь на війну росії проти України, інфляцію та інші глобальні виклики. Також важливо висловити свою відверту думку про вторгнення рф в Україну. Про це заявив прем'єр-міністр Японії Фуміо Кісіда, повідомляє Japan Today.

Прем'єр-міністр Японії Фуміо Кісіда
Прем'єр-міністр Японії Фуміо Кісіда

«Я хотів би обмінятися відвертими думками про агресію росії в Україні, зростання цін, ситуацію в Індо-Тихоокеанському регіоні та зміну клімату, серед інших викликів, і продемонструвати єдність G7», – заявив Кішіда.

Виступаючи перед журналістами в своїй резиденції перед тим, як відправитися в п'ятиденну поїздку на саміт G7, Кісіда також висловив надію на те, що співпраця між Японією і НАТО вийде на новий етап.

Лідери Великої сімки – США, Великобританії, Канади, Франції, Німеччини, Італії та Японії – зустрінуться у замку Ельмау у баварських Альпах. Потім вони попрямують до Мадриду на саміт НАТО.

Обидві зустрічі відбудуться на тлі російського вторгнення в Україну, а також світового сплеску інфляції, загрози рецесії та зростання проблеми стримування Китаю.

Читайте також:
Світ
"Прогрес" чи все-таки "зусилля"?
вчора, 15:05
Світ
За останній рік ОАЕ і Туреччина стали притулками для російських грошей
03 лютого, 17:24
Опінії
Нарешті на Заході почули сигнали, які сповіщають про демонтаж РФ. Дарма, що руйнація "другого Карфагену" має поки декларативний характер.
02 лютого, 19:45
Світ
Нідерланди готові розглянути запит України на постачання винищувачів F-16, але поки такого запиту не надходило.
31 січня, 10:36
Політика
У Пентагоні зазначили, що коментарі Мініхана "не відображають точку зору Міністерства оборони США щодо Китаю".
28 січня, 11:50
Опінії
На Заході все частіше поряд із військової й економічної допомоги Україні говорять про повоєнний баланс. Тобто, як унеможливити нову війну.
28 січня, 08:37