У Пирятині проведуть масштабну толоку, щоби розчистити річку Удай

ПОЛТАВА
17.07.2020, 09:52
У Пирятині проведуть масштабну толоку, щоби розчистити річку Удай

Головна водойма Пирятина опинилась у жахливому стані й потребує негайного людського втручання.

З таким закликом до містян 16 липня звернулися чиновники, оприлюднивши відповідне оголошення на офіційному сайті органу місцевого самоврядування.

Небайдужих до відпочинку та охорони природи громадян запрошують взяти участь у толоці з метою розчистити плесо річки Удай від мулу, твані та очерету.

Ініціативною групою, яка взялася впроваджувати масштабну екологічну акцію, безпосередньо керує міський голова Пирятина Олексій Рябоконь.

«Усіх, хто має дерев’яні човни, велике прохання взяти участь у цьому важливому заході! Збір у суботу, 18 липня, о 8.00 біля мосту острова Масальський. При собі мати граблі, вила та інший інвентар. Спільними зусиллями – врятуємо Удай», — наголосили у пресслужбі міськради.

Читайте також:
Полтава
Поліція спільно з природоохоронцями вилучила півтора кілометра браконьєрських сіток у Кременчуцькому районі. Злодіїв не вдалося затримати.
19 квітня, 08:29
Кримінал
Акваторію Кременчуцького водосховища очищено від заборонених знарядь лову. Їх виявлено у межах сіл Пронозівка і Кагамлик Градизької громади.
25 березня, 06:09
Полтава
Розпочався сезонний розлив найбільшої водної артерії України. Ситуація контрольована, але із міркувань безпеки заборонена навігація.
06 березня, 12:36
Полтава
Причина: (нібито) протидія випадків навмисних підпалів сухої рослинності та лісів. Йдеться про екосистеми у межах Оболонської громади.
28 лютого, 14:56
Життя
Стрімкий гірський потічок між хребтами Кордильєра Оксиденталь і Кордильєра Сентраль вперше на законодавчому рівні прирівняли до людини.
18.07.2023, 20:28
Полтава
На штучному водотоку, що сполучає річку Дніпро з Сіверським Донцем і перетинає Полтавську область, заборонили купання.
09.07.2020, 11:48