У півфіналі Кубка України з футзалу полтавський ПЗМС зазнав нищівної поразки

ПОЛТАВА
08.03.2016, 13:08

У Києві полтавський клуб ПЗМС зазнав нищівної поразки від столичного IMG-НУХТ.

Триває Кубок України з жіночого футзалу. Полтавщину в цьому турнірі представляє багаторазовий чемпіон України - ПЗМС.

З такою назвою команда грає з осені минулого року, а до цього вона називалася «Ніка». Саме з останнім ім'ям були пов'язані всі успіхи і перемоги полтавок.

Минулі вихідні для ПЗМС були ознаменовані вояжем до столиці України, де нашій команді потрібно було битися з лідером нинішнього чемпіонату - IMG-НУХТ. Господарки майданчика перед стартом чемпіонату суттєво зуміли зміцнити свої ряди, запросивши до складу відомих майстрів, що мають досвід виступів у російських клубах і регулярно захищають кольори збірної України. Гра киянок після такого посилення заграла новими фарбами, команда показує динамічний гостроатакуючий футбол, в чому чимала заслуга наставника IMG Тараса Шпички.

Однак, в тому і принадність кубкового протистояння, що будь-який колектив, який має відповідний настрій, може піднести сюрприз.

Півфінальний поєдинок вийшов цікавим і багатим на забиті м'ячі. Уже в першій половині зустрічі команди забили сім голів на двох, а на перерву пішли з мінімальною перевагою господарок майданчика, які вигравали - 4: 3.

М'ячі у полтавок на рахунку Юлії Дударчук, яка два рази залишала «автографи» у воротах IMG-НУХТ та Ірини Гавриш, яка відзначилася один раз.

Після перерви гра у ПЗМС просто розвалилася, гості пропустили в свої ворота сім м'ячів. При цьому за увесь другий тайм гостям не вдалося жодного разу «розписатися» у воротах київського клубу.

Додало негативу уболівальникам ПЗМС і вилучення одного з найкреативніших гравців команди Таїсії Бабенко, яка отримала протягом п'яти хвилин дві жовті картки.

Матч-відповідь між цими суперниками відбудеться в Полтаві 19 березня. Але переможець цього протистояння практично вже відомий. Навряд полтавки зуміють виграти у суперниць з різницею в дев'ять м'ячів і вийти у фінал національного Кубка.

У другій півфінальній парі зустрічалися дніпропетровська «Злагода» і «Біличанка» з Коцюбинського. Гості у впертій боротьбі перемогли - 6: 4, зробивши великий крок на шляху до фіналу.

Свій наступний матч ПЗМС проведе у Дніпропетровську проти «Злагоди». Це буде гра 2-го туру фінальної частини чемпіонату України. Поєдинок відбудеться 12 березня.

Сергій Королев

Підрозділи фронтовиків щотижня отримують від тиловиків як слова вдячності, так і надійну підтримку. Разом — до спільної перемоги!