У Польщі починаються великі протести фермерів

ЕКОНОМІКА
24 січня, 10:27
У Польщі починаються великі протести фермерів

Вони вимагають зупинити «безконтрольний імпорт сільськогосподарської продукції з України та інших країн за межами ЄС»

У Польщі 24 січня починається загальнонаціональний протест фермерів з вимогами щодо захисту їхнього бізнесу від імпорту з третіх країн, зокрема України.

Про це повідомляє RMF FM.

Аграрії планують вийти на дороги міст і сіл зі своїми тракторами та іншою технікою у понад 150 місцях по всій території країни.

Протест найчастіше буде проходити у формі не блокади, а повільного руху колони, або ж демонстрації уздовж дороги.

Ключова вимога протесту — зупинити «безконтрольний імпорт сільськогосподарської продукції з України та інших країн за межами ЄС, які не дотримуються європейські стандарти».

Польські аграрії наполягають, що опинились у неконкурентному становищі через те, що вони у своїй діяльності зобов’язані виконувати низку правил і додатково витрачати кошти на певні заходи захисту довкілля, тоді як на виробників у третіх країнах ці вимоги не поширюються.

Також вони хочуть протестом закликати готувати «стратегію щодо вступу України в ЄС у сфері сільського господарства» з поділом на сектори.

Друга вимога протестувальників — переглянути спільну європейську політику у сфері сільського господарства. Зокрема, вони невдоволені низкою обмежень, пов’язаних з Європейським зеленим курсом, і хочуть змін та більшої «гнучкості» у національній стратегії на увесь період до 2027 року.

Читайте також:
Світ
В Європі розпочався бойкот представниці Ізраїлю на Євробаченні Еден Голан через масові вбивства мирних палестинців в секторі Гази.
11 травня, 08:56
Світ
Спонсорують протестну кампанію, яка охопила всю Америку, відомі євреї: Джордж Сорос і родина Рокфеллерів. Натомість Ротшильди за Ізраїль.
28 квітня, 20:58
Світ
Поліція з кийками розганяє акцію в Техаському університеті в Остіні.
25 квітня, 10:32
Війна
Американський льотчик підпалив себе біля посольства Ізраїлю у Вашингтоні.
26 лютого, 10:30
Політика
24 лютого перед українським посольством у Гельсинкі відбувся пікет до роковин повномасштабної агресії РФ. Дипломати проігнорували захід.
25 лютого, 07:51