У Полтаві планують збудувати квартал на 76 житлових будинків – куди вносити пропозиції

ПОЛТАВА
02.11.2020, 10:15
План кварталу на вул. Січових Стрільців
План кварталу на вул. Січових Стрільців

По вул. Січових Стрільців міська влада передбачає зведення житлового кварталу площею 5,6003 га.

У Полтаві по вул. Січових Стрільців планують збудувати новий житловий квартал. Питання, пов’язані з забудовою, днями обговорювали з громадськістю у приміщенні Київської районної у м. Полтава ради.  

Замовником проєкту детального плану цієї території виступило Управління капітального будівництва Полтавського міськвиконкому, а розробником – ФОП Гузік В.В.

Проєкт детального плану передбачає містобудівний аналіз території частини міста Полтава в межах, визначених рішенням сесії міської ради та вихідними даними на проєктування. Вказана територія має цільове призначення як землі житлової та громадської забудови, для будівництва комплексу садибної забудови. Як передає пресслужба Полтавської міської ради, розробники пропонують звести тут житловий квартал, який відповідав би сучасним світовим тенденціям організації житлового простору, забезпечував комфортне і престижне середовище для проживання і дозвілля.

Презентація плану
Презентація плану

За словами проєктантів, орієнтовна площа проєктування — 5,6003 га, яка буде поділена на 80 окремих ділянок. На цій території визначені функціональні зони житлової та громадської забудови, озеленених територій загального та обмеженого користування, транспортної та інженерної інфраструктури.

Розміщення житлових будинків, що проєктуються, прийняті з урахуванням забезпечення усіх норм. Житловий комплекс буде складатися з 76 житлових будинків, 60 з яких блокованого типу та 16 індивідуальних житлових будинків, інженерних споруд, дитячих майданчиків, спортивного майданчика та місць для паркування автотранспорту.

Проєкт передбачає умови для безперешкодного і зручного пересування маломобільних груп населення по території кварталу. На перехрестях вулиць, у місцях перетину тротуарів із проїжджою частиною, передбачаються понижені бетонні борти. На автомобільних стоянках виділяються місця для паркування транспорту людей з інвалідністю.

Територія проєктування повністю забезпечена доступом до зупинок громадського транспорту. Найближча автобусна зупинка знаходиться по вулиці Яківчанська.

Презентація плану
Презентація плану

Враховуючи інженерну підготовку, уся територія проєктування благоустроюється із забезпеченням родючого шару ґрунту для створення озеленення ландшафту.

Громадяни можуть ознайомитися з основними положення містобудівної документації на першому поверсі міськвиконкому, а також на офіційному сайті Полтавської міської ради та виконавчого комітету у розділі «Документи для обговорення». Пропозиції чи зауваження можна надавати до Управління капітального будівництва у термін до 13 листопада 2020 року.

Читайте також:
Полтавці вкотре вшанували пам'ять В.Г. Короленка в автобіографічній виставі нагадавши про його неоціненний вклад.
17 червня, 15:59
Жителі Кременчуцького району та представники громадських організацій вийшли на пікет проти бездіяльності СБУ
16 червня, 13:05
На виставці, присвяченій 30-річчю Незалежності України, представлені роботи київських, полтавських і харківських фотохудожників.
16 червня, 11:26
Для дітей та молоді з інвалідністю пройшов інклюзивний захід в музеї В.Г. Короленка.
11 червня, 14:33
У Полтаві відкрили перший дельфінарій. Влада планує відкриття дельфінаріїв в кожному районі міста
11 червня, 12:40
8 червня в музеї Панаса Мирного відбувся костюмований велопарад за мотивами твору Лесі Українки «Лісова пісня».
09 червня, 12:19