У Полтаві попрощалися з Ольгою Нікішиною, яка добровольцем пішла на фронт з початку війни

ВІЙНА
13 травня, 22:05
Ольга Нікішина
Ольга Нікішина
Фото: obozrevatel.com

На війні Ольга пробула близько шести років.

У середу, 13 травня, у Полтаві поховали 48-річну Ольгу Нікішину (Осипенко) – військову ЗСУ, яка померла в зоні ООС 10 травня від інсульту.

Провели захисницю в останню путь прийшли у Свято-Успенський кафедральний собор із квітами кілька сотень містян і військових – побратимів і посестер. Поховали Нікішину на Алеї Героїв міського кладовища Полтави. Із собору труну винесли на руках. Попереду колони несли стяги бойових підрозділів та нагороди Ольги Нікішиної.

У Полтаві попрощалися з Ольгою Нікішиною, яка добровольцем пішла на фронт з початку війни_1

Бойовий шлях Ольги Нікішиної, яку побратими також називали на псевдо «Кіпіш» і «Холєра», починався у складі добровольчого українського корпусу «Правий сектор».

Пізніше вона перейшла в 16 окремий мотопіхотний батальйон 58 окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського, а в 2018 році уклала контракт із 17 окремою танковою Криворізькою бригадою імені Костянтина Пестушка, де служила на посаді заступниці командира роти 3-го батальйону.

На війні Ольга пробула близько шести років. Друзі згадали Ольгу добрим словом.

Побратим Ольги Володимир Мусяк (Друг Пірат), який був командиром батальйону «Правого сектору», у якому починала службу Ольга згадує: «Ви навіть не уявляєте, наскільки Ольга Нікішина була веселою, життєрадісною, спраглою до життя Людиною. Вона завжди знала як підтримати близьких, яким словом заспокоїти». 

«Фото зроблено на передовій в Авдіївці, в той момент, як більшість населення, а особливо «чоловіки« «усталі ат вайни».

В неї така була позиція: «Я старша багатьох вас, не можу дивитися, як йдуть і гинуть ті, хто мені по віку діти. Я виростила доньку, а ви ще своїх дітей маєте виростити, а хтось народити».

Читайте також:
Для цього Кремль може використовувати навчання Кавказ-2020 року, які пройдуть у вересні
02 серпня, 16:05
Затримані в Білорусі бойовики кажуть, що вони збиралися полетіти до Туреччини, щоб там "відпочивати й дивитися на Собор Святої Софії"
02 серпня, 14:35
Роман Закладний займався розслідуванням проваджень, пов’язаних із державною зрадою та подіями на сході України.
16 липня, 15:52
The Washington Post: «слово Зеленського геть нічого не значить».
15 липня, 09:00
Бойовики обстріляли українських захисників із мінометів, гранатометів, кулеметів та стрілецької зброї.
01 липня, 19:32