У Полтавській області почали роботу призовні комісії (відео)

ПОЛТАВА
06.09.2019, 14:39

На Полтавщині розпочинається осінній призов. Загалом на сьогодні в області створено 27 районних та міських призовних комісій.

Всі військові комісаріати повинні провести попереднє призначення призовників до команд згідно з визначеним плановим завданням. А вже до початку роботи призовних комісій мають укомплектувати ці команди в повному обсязі з резервом. Вже з 1 жовтня розпочнеться відправка до військових частин.

Призовна кампанія триватиме до 31 грудня. Призову в армію підлягають особи від 20 до 27 років, що не мають права на відтермінування.

За даними обласного військкомату навесні в області призову підлягало 14 тисяч юнаків. Загалом призовні комісії пройшло понад 8 тисяч осіб. З них непридатними за станом здоров’я визнали понад 2 тисячі осіб. Близько чотирьох тисяч отримали відтермінування.

Загалом внаслідок перерозподілу план відправлення молодого поповнення до війська навесні 2019 року в області виконано на 100%. До лав ЗСУ та інших військових формувань направили 662 особи.

Цього року на Полтавщині контракт на військову службу підписали вже більше пів тисячі жителів області. За даними Полтавського обласного військового комісаріату пріоритетом для проходження служби за контрактом є новостворена 35-та бригада морської піхоти з дислокацією в Одеській області, частини Десантно-штурмових військ та бойового складу оперативного командування «Північ», а також 72 окрема механізована бригада.

В обласному військкоматі запевняють, що нині в області створені умови, для якісного відбору і швидкого оформлення документів.

Останнім часом чимало юнаків масово почали підписувати контракт резервіста. Його підписують у добровільному порядку. Контракти укладають з командирами військових частин, де в подальшому військовозобов’язані будуть проходити підготовку на зборах у складі штатних підрозділів під час активних практичних навчань.

Читайте також:
До Полтави завітало близько 200 учасників із різних куточків України.
11:48
СБУ розпочала кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191 КК України.
11:25
Далекий родич сестри Панаса Мирного (Рудченка) безкоштовно передасть Гадяцькій громаді родинну садибу.
11:20
Минулого тижня екснардеп визнав причетність до організації видобутку.
10:43
Акцію підтримало п’ять полтавських музеїв.
15 січня, 18:35