У Португалії заарештовано будинок Абрамовича вартістю €10 млн.

СВІТ
14 травня, 16:05
російський олігарх Роман Абрамович
російський олігарх Роман Абрамович
Фото: з відкритих джерел

Він намагався продати його за два тижні до початку війни

У португальському регіоні Алгарві заарештовано будинок російського олігарха Романа Абрамовича вартістю 10 млн євро. Про це повідомляє Público.

За даними видання, за 15 днів до початку російського вторгнення в Україну компанія Millhouse Views LLC, що належить інвестиційному холдингу Абрамовича, намагалася продати нерухомість, проте португальська державна банківська корпорація Caixa Geral de Depósitos повідомила про це поліцію. Реєстрація власності була заморожена з 25 березня на вимогу Міністерства закордонних справ Португалії.

Після початку війни Абрамович потрапив під жорсткі санкції з боку Євросоюзу та Великої Британії. Було заморожено його активи, включаючи лондонський футбольний клуб «Челсі». Після цього Абрамович підписав договір про продаж клубу консорціуму, до якого входять американські бізнесмени Тодд Боелі та Марк Уолтер, швейцарський мільярдер Хансйорг Віс та інвестиційна компанія Clearlake Capital.

У середині квітня суд британського острова Джерсі заморозив активи, які стосуються Абрамовича, на загальну суму $7,3 млрд. Це більше половини статку олігарха, який оцінюється в $13,9 млрд. Крім того, французька влада конфіскувала його особняк на Рив'єрі за $120. млн. За даними Daily Mail, це одна з 12 французьких резиденцій, конфіскованих у Абрамовича.

При цьому мільярдеру вдалося вивести за межі ЄС дві розкішні яхти, яким загрожував арешт.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що за інформацією The Wall Street Journal, Володимир Зеленський попросив Президента США Джо Байдена виключити російського олігарха Романа Абрамовича з уже підготовленого списку санкцій, щоб той міг продовжити бути посередником у переговорах з московією.

Читайте також:
Світ
Грузинська сторона має намір змінити походження вантажу і відправити його до Європи
27 червня, 08:35
Світ
росія продовжує доставляти нафту до портів Європи
24 червня, 13:24
Світ
Обмеження містять перехідні періоди до 5 грудня 2022 року для сирої нафти та до 5 лютого 2023 року для нафтопродуктів.
18 червня, 13:29
Світ
Під санкції також потрапила уповноважена з прав дитини рф Марія Львова-Бєлова
16 червня, 13:57
Економіка
Загалом російсько-німецький товарообіг протягом січня-квітня 2022 року зріс на 20,2%.
11 червня, 15:55
Світ
Влада Канади заблокувала $325 мільйонів канадських доларів на рахунках російських підсанкційних осіб
10 червня, 10:45