У разі агресії з боку КНР відповідь буде адекватною, — президент Тайваню

СВІТ
10 лютого, 12:27
У разі агресії з боку КНР відповідь буде адекватною, — президент Тайваню
Фото: Nikkei Asia

Влада острівної Китайської Республіки з центром у Тайбеї готова відновити діалог із комуністичною Китайською Народною Республікою.

Про це вранці 10 лютого заявила лідер Тайваню Цай Інвень, вітаючи сусідню континентальну країну з Новим роком бика за місячним календарем, інформує видання "Reuters".

Рівночасно пані президент наголосила, що останні маневри військових літаків і кораблів КНР поблизу незалежного та демократичного острова аж ніяк не сприяють миру й стабільності.

«Ми не маємо наміру поступатися будь-якому тиску з Пекіна. Наша країна знаходиться у тісному контакті з міжнародними партнерами щодо поточної ситуації в Тайванській протоці. У разі, коли замість дипломатичних переговорів влада КНР перейде до застосування сили, відповідь із нашого боку буде більш ніж адекватною», — підкреслила у своєму виступі Цай Інвень.

У Пекіні поки ніяк не відреагували на слова президента Тайваню, оскільки вважають що острівна республіка перебуває у залежності від США і не здатна до самостійної політики.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", влада комуністичного Китаю організувала показову поїздку для низки західних журналістів деякими містами окупованого Тибету.

Читайте також:
Головними загрозами для державної стабільності та національної безпеки Фінляндії є діяльність шпигунів РФ і КНР у кіберпросторі.
07 квітня, 12:13
Путінська маріонетка Олександр Лукашенко взявся безпідставно залякувати своїх сусідів воєнною технікою, готується можлива провокація.
23 березня, 13:43
Дальність ураження Tomahawk Block V до 5500 кілометрів.
18 березня, 14:34
"Оточений зусібіч" країнами-членами НАТО, путінський режим взявся нарощувати свою військову присутність в Арктичному регіоні.
10 березня, 13:46
Посол Ізраїлю вимагає (!) скасувати перейменування тернопільського стадіону на честь Шухевича.
09 березня, 21:00
Турки погрожують відправити військову техніку в Китай.
08 березня, 15:57