У разі обрання, Трамп поводитиметься як за першої каденції — Джон Болтон

СВІТ
22 травня, 12:28
У разі обрання, Трамп поводитиметься як за першої каденції — Джон Болтон
Фото: Delfi

Можливу перемогу 45-го президента США багато хто вважає реальною загрозою для безпеки. При чому не тільки України, а й усієї Європи.

Таку думку у розмові із керівником провідного балтійського видання Delfi панові Гансу Луйку озвучив колишній радник Дональда Трампа із національної безпеки Джон Болтон. Американський чиновник малює похмурі сценарії.

Зазначається, що попередник Джозефа Байдена не розуміє природи союзницьких відносин. Для Трампа геополітика і дипломатія — чужі терміни, натомість торгівля та фінанси — це то, у чому 45-й президент здатен перехитрити навіть найзатятіших шулерів.

«Якщо він посяде президентське крісло вдруге, то поводитиметься як і за першої каденції. Це дуже тривожно, як на мене, з погляду цілей національної безпеки США, а також наших друзів і союзників. І я, і багато інших в Америці проводимо багато часу, закликаючи наших друзів в Європі витрачати більше коштів на оборону. Ми робимо це тому, що вважаємо, — це зробить НАТО сильнішим. Трамп взагалі багато чого не розуміє в історії, особливо, що стосується РФ і КНР. Саме тому ми дійшли до нинішнього стану справ із росією. Трамп вірить, що може укладати угоди із такими людьми, як путін.

І я думаю, що і путін, і Сі Цзіньпін та інші бачать Трампа наскрізь. Вони бачать, що він схильний до лестощів, що не дуже розуміє, про що говорить. Вони не мають наміру показувати це у спілкуванні з ним, бо не хочуть видавати свій секрет. Наскільки я знаю, Трамп має великі проблеми з отриманням інформації. Підтвердження цьому я бачу в тому, що Трамп не прийшов ні до чого нового за 4 минулі роки. Однак він проводить багато часу перед телевізором, адже йому подобається бачити себе по телевізору і це для нас усіх велика загроза», — заявив Джон Болтон.

Насамкінець медіаагенція «Останній Бастіон» нагадає, що у разі, якщо Джозеф Байден програє на цьогорічних виборах, Північноатлантичний альянс може розвалитися як структура. Дональд Трамп має власний план.

Читайте також:
Світ
Експрезидента США звинувачують у тому, що він незаконно використав гроші з виборчого фонду для купівлі мовчання колишньої порноакторки
28 травня, 17:50
Політика
Лідер демократів у Палаті представників США наголосив на важливості подальшої підтримки нашої країни. На кону — безпека всього світу.
07 травня, 21:42
Світ
Адміністрація президента Джозефа Байдена дозволила збільшити кількість палестинців. Прохачів притулку із Ґази запрошують до США.
03 травня, 21:38
Життя
Спалах небезпечної інфекції виявили на 4-х молочних фермах у США. Хвороба охопила велику рогату худобу у штатах Техас, Канзас і Нью-Мексико.
05 квітня, 12:34
Світ
Лідер республіканців у верхній палаті Конґресу більше не балотуватиметься до американського парламенту. Він планує зосередитися на здоров'ї.
04 березня, 06:09
Політика
Найбільший республіканський штат офіційно вступив у стан війни. Дональд Трамп закликав приєднатися до підтримки влади Техасу.
28 січня, 14:47