Роберт де Ніро: Трамп ніколи більше не стане президентом

ПОЛІТИКА
03 березня, 09:37
Роберт де Ніро: Трамп ніколи більше не стане президентом

Відомий голлівудський актор, режисер і продюсер італійського походження закликав американців не голосувати за попередника Джозефа Байдена.

За словами Роберта де Ніро, популіст Дональд Трамп вміє використовувати людей для задоволення своїх забаганок, а потім тих самих людей викидає на смітник. Медіаагенція «Останній Бастіон» люб'язно публікує адаптований український переклад політичної статті кіноактора:

Я витратив багато часу на вивчення поганих людей. Я вивчив їхні характеристики, манери, абсолютну банальність їхньої жорстокості. З усім тим, у Дональді Трампі є щось інше.

Коли я дивлюся на нього, я не бачу погану людину, — я бачу злу істоту. Я іноді зустрічав ґанґстерів. Цей хлопець намагається бути одним із них, але він не може; ну, не його це.

Є така річ, як «честь злодія». Так, навіть злочинці зазвичай мають честь. Правильно вони вчинили чи ні, це інша історія, але вони мають моральний кодекс, яким би спотвореним він не був.

Але у Дональда Трампа цього немає. Він — злодій без моралі чи етики. Жодного почуття правильного чи неправильного, ніякої поваги ні до кого, крім себе самого: ні до людей, якими він мав керувати та захищати, ні до людей, з якими він веде справу, ні до людей, які йдуть за ним, сліпо та віддано, навіть до людей, які вважають себе його «друзями».

Він зневажає їх усіх! Ми, жителі Нью-Йорка, познайомилися з ним за ці роки, коли він отруїв атмосферу та засмітив наше місто пам'ятниками своєму ego. Ми не з чуток знали, що це той, кого ніколи не слід розглядати як лідера.

Ми намагалися попередити світ у 2016 році. Наслідки його бурхливого президентства поділили Америку.

Не помиляйтеся: зло процвітає e тіні глузувань, тому ми повинні дуже серйозно поставитися до небезпеки Дональда Трампа. Тож сьогодні ми випускаємо ще одне попередження. З цього місця, де говорив Абрагам Лінкольн, — прямо тут, у серці Нью-Йорка, що б'ється, — до решти Америки: «Це наш останній шанс!».

Демократія не переживе повернення диктатора. І ми не переможемо зло, якщо розділимося. Ми повинні звернутися до іншої половини нашої країни, яка проігнорувала небезпеку Трампа та з якоїсь причини підтримала його повернення до Білого дому.

Вони не дýрні, і ми не повинні засуджувати їх за те, що вони зробили безглуздий вибір. Наше майбутнє залежить не лише від нас. Це також залежить від них.

Звернімося до послідовників Трампа з повагою. Не говорімо про «демократію». Я наголошу, що «демократія» може бути нашим священним Ґраалем, але для інших це просто слово, концепція, і у своїй любові до Трампа вони вже відвернулися від цього.

Поговорімо про правильне та неправильне. Поговорімо про людяність. Поговорімо про доброту. Поговорімо про безпеку для нашого світу, безпеку для наших сімей.

Трамп небезпечний, бо він позбавлений порядності. Ми не отримаємо все вище перераховані блага, якщо він знову зайде тріумфатором у Білий дім, але ми можемо отримати достатньо, щоби покласти край кошмару трампізму та виконати місію саміту «Зупиніть Трампа». Зупинімо його разом.

Медіаагенція «Останній Бастіон» також нагадує читачам про те, що Дональд Трамп став найгіршим президентом в історії США. Чинний американський лідер Джозеф Байден наразі посідає 14-те місце у відповідному списку.

Читайте також:
Політика
Американці, яким слід було б краще знати, що робити, вибирають страх, а не Конституцію. Вони знаходять виправдання для ігнорування законів.
18 січня, 19:04
Політика
Київ роками був надійним партнером Брюсселя й усіх своїх західних сусідів. Нині настала черга перейти на вищий щабель союзницьких відносин.
15.12.2023, 14:36
Політика
Кілька годин тому Володимир Зеленський прибув до Вашинґтону. Він має виголосити промову перед Сенатом.
21.09.2023, 18:27
Опінії
У ситуації, в якій опинився волею долі наш народ, прості та швидкі рішення – не вихід. Це радше відкладена на потім катастрофа...
13.08.2023, 20:38
Політика
Головний проукраїнський політик північноєвропейської країни та щирий фінський націоналіст Юссі Галла-аго вже висунув свою кандидатуру.
08.07.2023, 17:13
Блоги
Всевишній завжди дає нам можливість і свободу вибору, сподіваючися, що ми зробимо правильно. Але вибір усе одне за нами.
08.07.2023, 16:01