У Решетилівці відбудуться слухання щодо пам'ятника полеглим на Донбасі захисникам України

ПОЛТАВА
20 липня, 12:57
У Решетилівці відбудуться слухання щодо пам'ятника полеглим на Донбасі захисникам України

Пам'ятний знак "Борцям за волю і незалежність України" запланували встановити у Решетилівській об'єднаній територіальній громаді.

Відповідне оголошення оприлюднили на сайті орґану місцевого самоврядування, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Міська влада вже обрала час і місце для публічних слухань за участі жителів Решетилівки: середа, 21 липня, о 17:00 у приміщенні ЦКД "Оберіг" (вул. Покровська, 19).

За інформацією, вказаний пам'ятник планується встановити до цьогорічного Дня захисників і захисниць України, який відзначається 14 жовтня.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", мер Миргороду погрожує, що не дозволить встановити погруддя борця за Незалежність України Миколи Лемика.

Читайте також:
Урочистий захід на честь одного з будителів української нації другої половини ХІХ століття провели у місті Боярка Київської області.
26 липня, 09:36
У Решетилівській об'єднаній територіальній громаді провели слухання щодо встановлення пам'ятника "Борцям за волю і незалежність України".
22 липня, 12:17
Урочистий захід до дня народження талановитої української поетеси й діячки ОУН провели у стінах Новосанжарської публічної бібліотеки.
21 липня, 13:01
Побратими згадують бійців, які загинули на околиці міста Бахмут.
18 липня, 12:48
80 років тому, коли розпочалася радянсько-німецька війна, НКВС влаштували масові арешти українців і розстріли у тюрмах.
14 липня, 19:12