У Росії допустили розгортання наступальних озброєнь на окупованих територіях України

ВІЙНА
17 січня, 09:51
У Росії допустили розгортання наступальних озброєнь на окупованих територіях України
Фото: google

Прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков не спростував цю інформацію

Прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков не спростував інформацію про можливе розміщення Москвою наступальних озброєнь на окупованих територіях України. Водночас, він заявив, що про військові дії проти України не йдеться.

У розпорядженні журналістів агентства Bloomberg розшифровували інтерв'ю Пєскова американському телеканалу CNN, 16 січня, у передачі Fareed Zakaria GPS. У статті агентства йдеться, що Пєсков сказав фразу: "Ми не збираємося стверджувати, що не розміщуватимемо наступальні озброєння на території України". Водночас, він зазначив, що про військові дії щодо України не йдеться.

Раніше, 14 січня, представники адміністрації президента США Джо Байдена заявили, що Росія готує диверсійні операції, спрямовані проти власних сил на Донбасі, і фабрикують провокації у соціальних мережах та ЗМІ, щоб виправдати вторгнення в Україну у разі провалу дипломатії. Дмитро Пєсков не коментував ці заяви.

Нагадаємо, що заступник керівника МЗС РФ Сергій Рябков висловив сподівання, що НАТО усвідомлює небезпеку заведення в глухий кут діалогу щодо вимог Москви. Він заявив, що воєнно-політичний блок повинен зробити крок назустріч вимогам РФ. У разі невиконання певних пунктів представники Москви не називають, які саме кроки мають намір здійснювати проти інших держав.


 

 

Читайте також:
Світ
Ексглава НАТО закликав європейців негайно припинити фінансувати "військову машину путіна" та зупинити імпорт нафти та газу з рф
21 травня, 15:50
Війна
Підрозділи Збройних Сил України підбили чергове судно російської федерації в акваторії Чорного моря неподалік острова Зміїний.
13 травня, 07:09
Світ
Директор американської національної розвідки Евріл Гейнс виступила у Конґресі, окресливши небезпеки від дій Кремля в Україні.
11 травня, 06:56
Війна
Російські окупаційно-терористичні сили зміцнюють власне угруповання між Василівкою та Пологами для нового наступу.
09 травня, 08:01
Світ
Генеральний задум "спеціальної операції" путінського режиму проти України виявився недосяжним для реалізації на практиці.
04 травня, 10:23
Опінії
Росія немає ресурсів для проведення загальної мобілізації та ведення тривалої війни. Країна-бензоколонка здулася.
02 травня, 09:38