На Донбасі зафіксовано 275 одиниць ворожої техніки поза зоною зберігання

ВІЙНА
16 січня, 13:41
На Донбасі зафіксовано 275 одиниць ворожої техніки поза зоною зберігання
Фото: google

Окупанти нарощують свої потуги

На тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей ОБСЄ зафіксувала 275 одиниць важкої техніки, розмішеної з порушенням Мінських домовленостей. Про це повідомляє штаб ООС.

"Протягом минулої доби на тимчасово окупованій території виявлено розміщення 275 одиниць військової техніки збройних формувань РФ, яка розміщена з порушенням Мінських домовленостей" — йдеться у повідомленні.

Додають, що серед розмішеної техніки невстановлені танки, САУ, ББМ, 2С1 "Гвоздика" 122 мм, Т-72, Т-64 тощо.

Зазначають, що окупанти продовжують перешкоджати роботі Місії. Вони вели вогонь по БПЛА ОБСЄ та перешкоджали роботі навігації безпілотників.

Читайте також:
Війна
До тепер вільні від московитських загарбників населені пункти Луганської області знищуються до фундаменту ворожою артилерією та авіацією.
15 квітня, 19:14
Опінії
Попри фактичне бункерне становище і спопеляючі канонади арти в Авдіївці продовжує працювати військово-цивільної адміністрації.
25 березня, 09:12
Війна
Чим ближче лінія східного фронту до передових позицій українських захисників, тим мінливішими стають бойові дії проти агресорів.
19 березня, 18:27
Війна
Станом на 18 лютого понад 70% Луганської області перебуває під повним або частковим контролем кремлівської терористичної орди.
18 березня, 20:54
Війна
Справжні сини білоруської землі, які стали на захист України, мають намір вирушити у Приазовські степи задля знищення русні.
17 березня, 21:57
Війна
За поточну добу з боку окупаційних військ московії зафіксовано 75 обстрілів, 71 з яких із застосуванням важкого озброєння
23 лютого, 21:23