У селі на Полтавщині відкрили Алею Героїв України

ПОЛТАВА
15 квітня, 19:17
У селі на Полтавщині відкрили Алею Героїв України

Вшанування пам'яті захисників важливе для плекання патріотизму у прийдешніх поколінь. Люди мають знати імена тих, хто поліг за нашу свободу.

Красномовний тому доказ — відкриття Алеї Героїв у Ромоданівській громаді. Відповідними кадрами поділився начальник Миргородської районної військово-цивільної адміністрації Віталій Дяківнич, передає медіаагенція «Останній Бастіон».

Зі слів чиновника, на встановлених у центрі населеного пункту металевих конструкціях розміщено портрети військовослужбовців, інформацію про місце проживання та загибелі. Поміж стендами — щогла із синьо-жовтим стягом, що символізує борню наших незламних земляків.

«Увічнити імена місцевих Героїв, які загинули у російсько-українській війні ще від 2014 року, ініціювала Ромоданівська селищна рада. Пам'ятати ім'я та обличчя кожного — наш спільний обов'язок. Цю історію ми повинні передавати майбутнім поколінням, щоби вони знали, хто боронив нашу свободу і незалежність», — заявив Віталій Дяківнич.

Також медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам про те, як нещодавно у Кобеляках відкрили меморіал Небесній Сотні. Полеглі 10 років тому на столичних вулицях Інститутській та Грушевського і Майдані Незалежності Герої живуть у пам'яті.

Читайте також:
Історія
В ЦЕНТРІ КРИМІНАЛЬНИХ РОЗБОРОК ОПИНИЛИСЯ Й УКРАЇНСЬКІ ПОЛІТВ'ЯЗНІ – «БАНДЕРІВЦІ»
07 травня, 09:48
Полтава
Нашим землякам Іллеві Василищенку, Олегу Пруцкову, Ігорю Пугачу, Антонові Левчуку та Олександру Лабунському встановлять пам'ятні дошки.
26 квітня, 06:08
Війна
Він став першим українським воїном, який загинув у російсько-українській війні.
13 квітня, 08:50
Життя
Мирне співіснування — коли кожен удосконалюються на благо людства. При цьому не шукає винних, вміючи розуміти сприйняття світу іншими.
11 березня, 19:13
Полтава
Після проведеного громадського обговорення депутати міської ради ухвалили рішення про перейменування вулиць. Списки додаються.
10 березня, 10:24
Війна
Володимир Зеленський був проклятий його батьком за те, що убив Ярослава Журавля шляхом відмови йому в порятунку
09 березня, 11:00