У США не виключають можливість подальшого військового вторгнення Росії в Україну – Time

СВІТ
24 червня, 18:51
У США не виключають можливість подальшого військового вторгнення Росії в Україну – Time

Путін може зробити цей агресивний крок, намагаючись відвернути увагу від проблем в Росії.

Коментарі Володимира Путіна про кордони РФ в ефірі державного телебачення дали підставу побоюватися, що Кремль може продовжити військове вторгнення в Україну.
Як пише журнал Time, в документальному фільмі «Росія. Кремль. Путін», що вийшов 21 червня, президент РФ стверджує, що деякі колишні радянські республіки «отримали» традиційно історичні території Росії в результаті розпаду СРСР 1991 року і не віддали «подарунки» з Москви.

Наступного дня спікер російського президента Дмитро Пєсков заявив, що Росія не має територіальних претензій до своїх сусідів. Однак деякі американські та європейські чиновники заявили, що стурбовані потенційною ймовірністю вторгнення в сусідні з РФ країни. На їхню думку, Путін може зробити цей агресивний крок, намагаючись відвернути увагу від проблем в країні і нестабільної російської економіки.

Проведення великого військового параду в розпал пандемії, на думку журналістів, також свідчить на користь цього припущення.

Згадав Путін в документальному фільмі і про анексію Криму, заявивши, що «Крим завжди був нашим. Навіть з юридичної точки зору».

12 червня після відеоконференції між держсекретарем США Майком Помпео і представниками Європейського Союзу, речниця Держдепартаменту Морган Ортагус підтвердила «спільну рішучість США та ЄС боронити суверенітет і територіальну цілісність України і «наполегливу вимогу про припинення Росією своїх агресивних дій на Донбасі».

При цьому видання пише про стурбованість у політичних колах США через те, що «зараз альянс США і ЄС дещо ослабнув через зовнішню політику, що проводиться адміністрацією Трампа».

«Путін відчуває слабкість... Атлантичний альянс зношується, президент Трамп виводить американські війська з Німеччини, тому що він говорить, що німці не виконують свої зобов'язання за видатками на оборону, а у Путіна є проблеми у себе вдома. Це може додати неприємностей», – сказав чиновник Білого дому на умовах анонімності.

Журналісти Time після своїх розмов з високопоставленими джерелами, роблять висновок, що Путін може спробувати використати зростаючу напруженість між США і їхніми союзниками по НАТО, зробивши ще один крок на території України або інших країн, які були частиною Радянського Союзу.

Нагадаємо, ми повідомляли, що Міжнародний кримінальний суд займеться злочинами путінської банди Вагнера.

Сьогодні, 24 червня, також стало відомо, що російські окупанти в Криму відправили кримськотатарського журналіста Сулейманова, заарештованого у міфічній «справі Хізб ут-Тахрір», до психіатричної лікарні.

Читайте також:
МЗС України відреагувало на ескалацію між Вірменією та Азербайджаном.
15:20
Даний законопроєкт у Раді підтримав 271 народний обранець.
17 вересня, 14:35
Доброволець Олександр Корнійко на псевдо "Чорний" віддав своє життя за Україну у лютому 2017 року під час обстрілу селища Зайцеве.
14 вересня, 10:47
Екстраполюємо американського генерала-пацифіста на сучасні українські терени.
13 вересня, 18:35
"Гаранту" за будь-що важливо показати, як він прагне миру, але ціна за його бажання дорівнює життю кожного нашого захисника.
07 вересня, 09:49