У США побоюються, що комік Зеленський спровокує Третю світову війну

ПОЛІТИКА
27.12.2021, 13:57
У США побоюються, що комік Зеленський спровокує Третю світову війну

"Президент Голобородько" оточив себе некомпетентними дилетантами, котрі у разі широкомасштабної війни віддадуть Україну Кремлю.

Про це свідчить редакційна стаття американського видання "The New York Times", передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що актор-комік і шоумен Володимир Зеленський, якого олігархи посадили у президентське крісло, напризначав понад 30 своїх колег зі сфери гумору на ключові посади в уряді.

Така кадрова політика головного "слуги неукраїнського народу" відверто лякає західних партнерів України, перш за все США, і змушує їх вибудовувати відповідний курс з урахуванням міжнародної ситуації, де щодня зростають китайська і російська загрози.

«У міру того, як Київ готується до можливої ​​великої війни з Москвою, зростає занепокоєння недосвідченістю оточення і самого Володимира Зеленського. Існує стійке твердження, що його аматорська помилка може стати приводом для конфлікту континентального масштабу, значно посиливши й так складні тертя між РФ і США», — йдеться у редакційній статті видання "The New York Times".

На загал, як можна зрозуміти, останнім часом майже всі провідні американські ЗМІ виступають із нещадною критикою Зе-команди так званих "реформаторів"; це не тільки "The New York Times" чи "The Washington Post", а й інші.

Їхній лейтмотив — непрофесіоналізм влади може спричинити дестабілізацію всередині України, провокуючи на вторгнення Кремль, як було взимку 2013-2014 року.

Проте, якщо врахувати нещодавні опитування вітчизняних соціологів щодо рівня довіри до Зе-"ґаранта" і його "слуг", останнім варто або замислитися над поточним політичним курсом країни, або йти у відставку, уступивши місце справжнім патріотам і державникам, а не корупціонерам і кумам із "95 кварталу".

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", коли ти перестаєш пильнувати політику, політика пильнуватиме тебе.

Читайте також:
Політика
Органи місцевого самоврядування більше не зобов'язані публікувати свої акти та відповідати на запити: прийнятий закон
26 березня, 17:32
Політика
Команда Володимира Зеленського прагне "миру за всяку ціну", а тому не цурається проводити підкилимні перемовини з країною-агресором.
28 січня, 06:51
Економіка
3,6% – рівно на стільки має зрости у поточному році валовий внутрішній продукт, спрогнозований урядом Дениса Шмигаля.
07 січня, 12:00
Економіка
На жаль, у Постанові Кабміну Зеленського нічого не сказано про тарифи на повітря, яким дихають українці.
25.12.2021, 09:18
Полтава
Замість розв'язання проблем міста, Олександр Мамай продовжує займатися політичними інтригами
24.12.2021, 17:09