У структурі ФСБ виявлено системну кризу, яка на руку Україні

СВІТ
07 лютого, 11:54
У структурі ФСБ виявлено системну кризу, яка на руку Україні
Фото: Google

Працівникам регіональних управлінь Федеральної служби безпеки Московії не викладають мови національних меншин.

Таку інформацію з посиланням на власні джерела у спецслужбі РФ на своєму Telegram-каналі оприлюднив політолог і незалежний журналіст Павєл Пряніков.

У зв'язку з вищенаведеною тезою більшість ґебістів, особливо на теренах республік Чечня, Дагестан, Татарстан, Башкортостан, Тива і Саха-Якутія, не мають можливості збирати потрібні їм відомості у "неблагонадійного" корінного населення, яке не спілкується або не володіє російської мови.

«Федеральна охранка загралася в "русскій мір" і це їй вилізе боком. Так, всередині ФСБ більше немає людей, хто знав би чеченську мову хоча б на побутовому рівні. Та й це ще що: якутської мови федеральна охранка більше не знає. Не вчать службовців ФСБ у Москві мовам нацменшин. Припускаю, що якщо така жалюгідна ситуація з мільйонними націями, то якусь мову комі або ненецьку охранка тим більше не знає і не збирається вчити через... непотрібність», – зазначив Павєл Пряніков.

Незалежний російський політолог і журналіст додає, що федеральний центр Московії не знає країни, в якій панує, а відтак уже готовий до її розпаду і прощання з непокірною Чечнею, багатою на алмази Сахою-Якутією, а також перетворені на концтабір для інакодумців Мордовією і Колимою.

Знаково, що наведеною ситуацією цілком могла б скористатися Україна, що 8-й рік поспіль обороняється від московської орди, загнавши кілок у саме її серце.

Дарма, що Зе-влада намагається ігнорувати подібні явища, шукаючи будь-якого приводу для зустрічі з кремлівським "бункерним щуром" заради капітуляції.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що путінському режиму і виконавцям волі його режиму варто боятися нового Нюрнберзького процесу.

Читайте також:
Війна
У російській верхівці зростає паніка, і це також наша перемога над агресором, який втратив і втрачає далі статки, владу, війська і зброю.
28 березня, 18:00
Світ
Спричинена кривавим путінським режимом повномасштабна війна в Україні відрізала Калінінградську область від решти Московії.
02 березня, 14:00
Війна
Пішовши у наступ проти України, кремлівський "бункерний щур" остаточне прирік на тривале зубожіння громадян власної країни.
27 лютого, 16:14
Політика
125 мешканців Алтайського краю одночасно вийшли з "Єдиної Росії", написавши заяви на ім'я регіонального керівництва партії.
06.11.2021, 08:59
Світ
Жителі Донецька Ростовської області незадоволені власною бідністю, адже високооплачуваної роботи, як і перспектив у місті немає.
08.09.2021, 12:53
Світ
Скандальний об'єкт реконструкції життя та побуту малолітніх в'язнів таборів часів Другої світової війни перестав приймати відвідувачів.
10.08.2021, 08:52