У судомах конає рейтинг Зеленського

ПОЛІТИКА
21 травня, 07:09
У судомах конає рейтинг Зеленського
Фото: Facebook

Блазні при владі в Україні руйнують рештки держави, під їхнім управлінням країна вже на межі руїни. Далі буде тільки гірше, от побачите.

Дивимося на увесь цей трешак з обмеженням на видачу документів українцям за кордоном, з оновленням даних у ТЦК та СП, з системою «Резерв+» і взагалі з мобілізацією. І чуэмо...

А ви чуєте? Прислухайтеся! Вслухайтеся у тишу і ви обов'язково почуєте здавлений хриплячий крик істоти яку давить непідйомною вагою.

Знаєте що це? — Це у судомах конає рейтинг Зеленського!

І це з усіх шпарин лізе, оскільки розумним людям давно все стало очевидно (а комусь таки було очевидно ще до 20 травня 2019 року). Тож те, що відбувається зараз — зачепить кожного.

Навіть, якщо не мобілізують, то нерви помотають, а це Україна, тут помотаних нервів не забудуть так само. Попереду ще зростання тарифів на електрику, нова хвиля мобілізації, автотранспорту і ціни, знаєте...

Чому так? Та власне, тому про що ми говорили сотні разів:

  • бо «зелені» у принципі не здатні мислити стратегічно;
  • бо мобілізаційні заходи робити треба було набагато раніше, за інших умов та інших настроїв.

Генерал Валерій Залужний казав про це кілька разів, але зелені тягнули, бо боялися, що мобілізація уб'є їхній рейтинг. Правильно боялися — уб'є, зараз, і процес як раз уже триває, із чим їх і вітаємо.

До речі, давно говорено, аби не взяти весь негатив на себе, владі варто було створити уряд національної довіри за участі опозиції. «Зелена» влада цього не зробила, тож і вигрібати буде сама.

І це, підкреслимо вкотре, ще не межа. Що б там не розповідали нам панікери та провокатори; готуйтеся, буде значно гірше всій Україні та українцям.

Автор : Дмитро Калинчук-Вовнянко
Читайте також:
Світ
«Попереду найнебезпечніші роки для Туманного Альбіону», — попереджає голова уряду. Це дешева політика від незграбного прем'єр-міністра.
15 травня, 12:32
Опінії
Шкідники державного рівня без державницького мислення зсередини вбивають Україну. Цим внутрішній ворог допомагає ворогу зовнішньому.
08 квітня, 13:45
Політика
У разі, якщо Джозеф Байден програє на цьогорічних виборах, Північноатлантичний альянс може розвалитися як структура. Дональд Трамп має план.
01 квітня, 12:21
Опінії
Чинний голова Верховної Ради України не самостійна фігура на політичній арені. Він — слухняний слуга своїх хазяїв із Банкової та... Кремля.
21 березня, 07:11
Політика
Прямо цієї миті вся Україна підтікає рясно кров'ю. А когось, на Банковій, виключно сильно бентежать Майдани минулого...
01 березня, 20:22
Полтава
У Котелевському інклюзивно-ресурсному центрі створено сенсорну кімнату і кімнату лікувальної фізкультури. Профінансували проєкт канадійці.
15 лютого, 07:15