У Таллінні відбувається інавґурація 6-го президента Естонії

СВІТ
11 жовтня, 13:47
У Таллінні відбувається інавґурація 6-го президента Естонії
Фото: Delfi

63-річний історик Алар Каріс від сьогодні став новим президентом Естонії; прямо зараз він присягає на вірність Республіці та її народу.

Відеотрансляцію урочистого заходу виклала пресслужба на сайті парламенту балтійської країни, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що перед інавґураційною промовою 6-го президента слово до народних депутатів, урядовців і громадян матиме його попередниця Керсті Кал'юлайд.

На думку аналітиків, Алар Каріс продовжить курс чинного президента у внутрішній та зовнішній політиці, зокрема він планує повернути симпатії російськомовного електорату в Естонії та поступово відновлювати дружній діалог із РФ.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що на головну посаду у Північноатлантичному альянсі нині претендують Даля Ґрибаускайте, Керсті Кал'юлайд і Колінда Ґрабар-Кітарович.

вибір редакції
Читайте також:
У центрі Таллінна відбувся протест перед посольством РФ, на якому виступили естонські народні обранці та представники української діаспори.
07 жовтня, 08:18
Очільник Пентаґону переконує владу України у всебічній підтримці з боку Америки. Кремлю варто забути про повномасштабну агресію.
вчора, 14:09
Світову спільноту непокоїть мілітаризована політика Північної Кореї, яка активно проводить військові експерименти.
вчора, 09:55
Жодна з військових агресій Кремля на пострадянському просторі не закінчилася миром.
19 жовтня, 22:54
І це лише за офіційними даними.
19 жовтня, 17:00
Командування Північноатлантичного альянсу організувало маневри бойової авіації, до якої долучилися військово-повітряні сили 14 країн-членів.
19 жовтня, 12:00