У Таллінні відбувається інавґурація 6-го президента Естонії

СВІТ
11.10.2021, 13:47
У Таллінні відбувається інавґурація 6-го президента Естонії
Фото: Delfi

63-річний історик Алар Каріс від сьогодні став новим президентом Естонії; прямо зараз він присягає на вірність Республіці та її народу.

Відеотрансляцію урочистого заходу виклала пресслужба на сайті парламенту балтійської країни, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що перед інавґураційною промовою 6-го президента слово до народних депутатів, урядовців і громадян матиме його попередниця Керсті Кал'юлайд.

На думку аналітиків, Алар Каріс продовжить курс чинного президента у внутрішній та зовнішній політиці, зокрема він планує повернути симпатії російськомовного електорату в Естонії та поступово відновлювати дружній діалог із РФ.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що на головну посаду у Північноатлантичному альянсі нині претендують Даля Ґрибаускайте, Керсті Кал'юлайд і Колінда Ґрабар-Кітарович.

Читайте також:
Світ
Польське військо стане таким сильним, що саме його існування відлякуватиме російського агресора, - міністр оборони Блащак
24 липня, 15:47
Війна
Якщо Кремль застосує ядерну зброю проти Європи, то у відповідь доведеться зробити аналогічний удар, щоб зупинити агресора.
21 червня, 12:45
Війна
«Зараз дуже необхідно створити армію, здатну боротися разом з нашими союзниками і завдати поразки росії в бою», - Патрік Сандерс
20 червня, 10:30
Світ
19 країн ЄС планують перейти на відновлювані джерела енергії до 2030 року
02 червня, 16:45
Світ
Весь цивілізований світ має зараз стати на бік України та засудити російську військову агресію
17 лютого, 15:30
Війна
цікава інформаційна графіка
07.12.2021, 19:11