У Таллінні вважають, що Захід саботує постачання зброї Києву

СВІТ
17 червня, 17:01
У Таллінні вважають, що Захід саботує постачання зброї Києву
Фото: Riigikantselei

Західні партнери повинні прискорити надання Україні важкого озброєння та інших форм допомоги, перш ніж розпочнеться втома від війни.

Таку думку в інтерв'ю авторитетному американському виданню "The Washington Post" висловила чинний прем'єр-міністр Естонії Кая Каллас, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як стверджує голова уряду, на фронті склалися патові обставини, коли росія здобула певні успіхи, але не може їх розвинути далі, а Україна навпаки ще здатна перейти у масштабний контрнаступ.

«Ми не маємо допустити, щоби путінський режим примножив територіальні здобутки, які можуть стати постійними. Спершу росіяни загарбали Крим, потім Донбас, нині Південну Україну, на черзі – весь Лівий берег Дніпра. Для Європи, як і для Америки, життєво важливо залишатися зосередженими на допомозі Україні, сприяти перемозі українців, попри зниження уваги громадськості. Так, ця війна, здається, затягнеться ще на багато місяців, але ми не повинні припиняти допомагати всім, чого потребує Україна, щоби здолати агресора», – зазначила Кая Каллас.

Естонський прем'єр-міністр додає, після початкового успіху України у відбитті російських військ з північних областей, росія повільно, але стабільно здобувала перемоги на Сході й зараз воліє закріпитися на зайнятих рубежах, анексувавши їх за "кримським сценарієм".

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що країни Балтії закликають зміцнити східний фланг Північноатлантичного альянсу.

Читайте також:
Економіка
Нардеп Олексій Кучеренко про землетрус у «Нафтогазі»
11:15
Політика
НБУ видав кредит рефінансування банку президента московського ЦСКА. З березня банк отримав від НБУ понад мільярд гривень
вчора, 10:10
Опінії
Сподіваюсь Єрмак не позбавить мене громадянства за критику найвеличнішого.
05 серпня, 12:31
Опінії
Нафтогаз в нинішньому статусі є головною загрозою енергобезпеці України!
31 липня, 13:53
Світ
“Зернова угода”, яка не має належних механізмів виконання, може дуже дорого коштувати Україні
30 липня, 13:46
Світ
Іммігрантів на кордоні з Латвією просять підписати документ із засудженням російської агресії
30 липня, 11:35