У Таллінні вважають, що Захід саботує постачання зброї Києву

СВІТ
17.06.2022, 17:01
У Таллінні вважають, що Захід саботує постачання зброї Києву
Фото: Riigikantselei

Західні партнери повинні прискорити надання Україні важкого озброєння та інших форм допомоги, перш ніж розпочнеться втома від війни.

Таку думку в інтерв'ю авторитетному американському виданню "The Washington Post" висловила чинний прем'єр-міністр Естонії Кая Каллас, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як стверджує голова уряду, на фронті склалися патові обставини, коли росія здобула певні успіхи, але не може їх розвинути далі, а Україна навпаки ще здатна перейти у масштабний контрнаступ.

«Ми не маємо допустити, щоби путінський режим примножив територіальні здобутки, які можуть стати постійними. Спершу росіяни загарбали Крим, потім Донбас, нині Південну Україну, на черзі – весь Лівий берег Дніпра. Для Європи, як і для Америки, життєво важливо залишатися зосередженими на допомозі Україні, сприяти перемозі українців, попри зниження уваги громадськості. Так, ця війна, здається, затягнеться ще на багато місяців, але ми не повинні припиняти допомагати всім, чого потребує Україна, щоби здолати агресора», – зазначила Кая Каллас.

Естонський прем'єр-міністр додає, після початкового успіху України у відбитті російських військ з північних областей, росія повільно, але стабільно здобувала перемоги на Сході й зараз воліє закріпитися на зайнятих рубежах, анексувавши їх за "кримським сценарієм".

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що країни Балтії закликають зміцнити східний фланг Північноатлантичного альянсу.

Читайте також:
Позиція
Українському суспільству нарешті показали красиву картинку падіння «великого візира».
вчора, 07:37
Політика
У справі Єрмака спливли листування з Алексом Соросом щодо кадрових призначень.
13 травня, 21:25
Політика
Єрмаківщина як симптом: мовчання, яке породжує аферистів.
11 травня, 16:00
Війна
Шахрайство в Москві, борги на мільярди та партнери під санкціями.
11 травня, 09:05
Опінії
День Перемоги Над Здоровим Глуздом. Сьома річниця присвоєння Васі-їбаньку звання Герой України.
09 травня, 21:30
Політика
Власник казино FAVBET Андрій Матюха дістав свої, як йому здається, сталеві яйця й пішов війною на Зеленського та регулятора PlayCity.
08 травня, 12:03