У визвольній борні українці загартовуються як нація

Опінії
15.11.2023, 12:34
У визвольній борні українці загартовуються як нація
Фото: Facebook

Мілітарний дух Української Нації, що проєктується в мілітарну силу України, — ось головна запорука нашого існування. Pugno ergo sum...

Громадсько-політичнийий діяч, боєць-доброволець 5 Окремої штурмової бригади

Усе, що додає, збільшує, змагає до поширення Сили, Слави, Багатства і Простору Національної Української Держави — корисне. Все, що збільшує повновладдя Української Нації, як єдиного повноправного господаря цієї землі, країни та держави — прийнятне.

Коли когось турбує вислів Простір, то нині не географія, а ідея може розширювати кордони без меж. Усе чим нас годували 32 роки, все що знижує імунітет нації, підриває безпеку держави, посягає на ідентичність, — має втратити можливість магістрально визначати долю країни та існувати як невід'ємний і не завжди позитивний момент огріхів народоправства на маргінесі.

Лише наївний не розуміє, що після першої російсько-української війни у третьому тисячолітті, якщо росія не буде демонтована як імперія і колоніальна держава — прийде ще більш руйнівна. Більш тотальна війна, що не залишить камінь на камені.

Світ невпинно скочується у Третю світову, почасти через дитячу наївність носіїв облудливих ідеологій шлунку й особистої вседозволеності. А також через їхню безсилість перед злом.

Будьмо чесними, лише націоналізм дає відповіді на питання, які стоять перед нацією, країною і Державою. Не лише тому, що це єдина ідеологія здобуття і побудови держави, а світ переживає ренесанс націоналізмів.

А тому, що це ідеологія, яка передбачає відповідальність за кожне слово, а Ідея мусить бути підкріплена чином. Світ потребує Віри, Волі, Ідеї та Чину... Великої Ідеї та безумно Великої України!

Таку можуть здобути лише Люди Чину, Волі та Розмаху Великої Ідеї. Виграти війну зовнішню, перемогти ворога зі Сходу і лишити все status quo всередині, — означатиме розтринькати все, чого ми досягли за роки.

Внутрішня війна неминуча. Як повернення Нації до себе і здобуття її повновладдя.

Покозачена українська нація мусить зруйнувати політику дискримінації щодо українців, олігархічну систему соціально-політичного устрою, диспропорції у владному представництві. Пам'ятаймо про це, бо все лише починається...

Читайте також:
Опінії
Наочно про різницю миру і війни проти Москви. Бо війна є кращим інструментом у відносинах із росією, ніж мир!
18.10.2023, 07:42
Опінії
Щоби рухатися далі, варто зрозуміти одну константу. Для багатьох, навіть для більшості, – Росія це даність, але не для українців.
15.07.2023, 20:58
Історія
123 роки тому у Полтаві було публічно виголошено реферат "Самостійна Україна". Її автором є наш земляк, славетний Микола Міхновський.
20.02.2023, 07:31
Історія
Віддамо шану братчикам, які віддали життя за геополітичну суб'єктність нашої Неньки. Ваш геройський Чин надихатиме наступників.
28.12.2022, 17:00
Політика
Суб'єктивна думка про методи ворожих ДРГ застосовані в Україні навіяні фоточками та постиками у соцмережах певних суспільних кіл.
15.06.2022, 20:34
Виміри
Майте певність у тому, що Moscovia delenda est!
28.02.2022, 19:32