У ВМФ РФ погрожують знищити бойові кораблі України та НАТО на Чорному морі

СВІТ
02.08.2021, 11:15
У ВМФ РФ погрожують знищити бойові кораблі України та НАТО на Чорному морі
Фото: Google

Напередодні масштабних маневрів у Білорусі підлеглі кремлівського "залізного щура" взялися лякати "ядерним попелом" цивілізований світ.

Про це свідчить коментар відставного головнокомандувача військово-морського флоту РФ Віктора Чіркова для пропаґандистського телеканалу "Вести Крым".

За його словами, впродовж останніх 10 років російські ВМС зазнали якісних змін, особливо у Чорноморському реґіоні, де у Кремля нібито пріоритетне становище.

«Я вам відповідально заявляю, що принципово поява у військово-морського флоту України заявлених Києвом нових кораблів, суден і катерів для нашої країни загрози як такої не представляє. Тут справа в іншому: загрозу акумулює все ж сам блок НАТО. Тобто, ті сили, які будуть до нас прагнути застосувати свою зброю, ми обов'язково знищимо», — переконаний Віктор Чірков.

Він самовпевнено додає, російські окупанти у Криму, зокрема у Севастополі, розгорнули системне будівництво бойових кораблів для ВМФ РФ нового типу "Каракурт", які нічим не поступатимуться західним зразкам.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що американський флот проведе широкомасштабні навчання в акваторії одразу двох океанів; це попередження Москві та Пекіну.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Чинний і багаторічний прем'єр-міністр Угорщини вірить, що перебуватиме при владі вічно, якщо зробить свою країну російським анклавом.
21 вересня, 07:18
Політика
Замість плекання української культури, історії та традицій Зе-влада цементує малоросійську резервацію, де панують "трубадури імперії".
10 серпня, 17:18
Світ
Роками путінський режим відряджав до окупованих Криму, Донецька і Луганська куплені за валюту іноземні ЗМІ, але з Фінляндії найбільше.
20 липня, 17:56
Політика
Створений на гроші українських платників податків державний телеканал підігрує країні-агресору цілодобовим російськомовним етером.
15 липня, 19:01
Опінії
Ще 20 червня Верховна Рада конституційною більшістю проголосувала 3 надважливі законопроєкти, які забороняють російські музику і книжки.
10 липня, 19:27
Опінії
Вважаю повним дном просити коментар прямо з місця ракетного удару, де загинули десятки мешканців Кременчука, російською мовою
29 червня, 14:30