У ВМФ РФ погрожують знищити бойові кораблі України та НАТО на Чорному морі

СВІТ
02 серпня, 11:15
У ВМФ РФ погрожують знищити бойові кораблі України та НАТО на Чорному морі
Фото: Google

Напередодні масштабних маневрів у Білорусі підлеглі кремлівського "залізного щура" взялися лякати "ядерним попелом" цивілізований світ.

Про це свідчить коментар відставного головнокомандувача військово-морського флоту РФ Віктора Чіркова для пропаґандистського телеканалу "Вести Крым".

За його словами, впродовж останніх 10 років російські ВМС зазнали якісних змін, особливо у Чорноморському реґіоні, де у Кремля нібито пріоритетне становище.

«Я вам відповідально заявляю, що принципово поява у військово-морського флоту України заявлених Києвом нових кораблів, суден і катерів для нашої країни загрози як такої не представляє. Тут справа в іншому: загрозу акумулює все ж сам блок НАТО. Тобто, ті сили, які будуть до нас прагнути застосувати свою зброю, ми обов'язково знищимо», — переконаний Віктор Чірков.

Він самовпевнено додає, російські окупанти у Криму, зокрема у Севастополі, розгорнули системне будівництво бойових кораблів для ВМФ РФ нового типу "Каракурт", які нічим не поступатимуться західним зразкам.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що американський флот проведе широкомасштабні навчання в акваторії одразу двох океанів; це попередження Москві та Пекіну.

вибір редакції
Читайте також:
На Московії спрогнозували масове дезертирство і паніку у лавах Збройних Сил України у разі повномасштабного наступу держави-агресора.
12:04
У Сімферополі встановили дошку на честь агента Кремля Григорія Іоффе, відомого своєю українофобською позицією.
10 вересня, 08:18
Одіозний політик-українофоб Михайло Добкін закликав громадян якнайшвидше захистити все російське на Харківщині.
04 вересня, 18:56
Російський "Православний" Цирк під виглядом Церкви не припиняє свою відверту диверсійну та пропаґандистську діяльність в Україні.
04 вересня, 10:12
Одіозний ексрегіонал Михайло Добкін має намір повернути обов'язкове вивчення у школах Харківської громади мови окупанта.
27 серпня, 09:27
У всіх своїх негараздах російські чиновники, політичні діячі та пропаґандисти завжди знайдуть винного — українця.
24 липня, 15:00