У Воронежі розстріляли російського льотчика-вбивцю

ВІЙНА
10.12.2023, 10:26
У Воронежі розстріляли російського льотчика-вбивцю
Фото: Останній Бастіон

Вочевидь, полювання на воєнних злочинців які бомблять українські міста почалося. Добро і справедливість мають тріумфувати над злом.

Хороші для українців новини оприлюднив дійсний капітан військово-комічних сил збройних сил РФ Ілья Туманов. Широкому загалу цей чоловік відомий завдяки своєму псевдо у соціальних мережах «Fighterbomber».

За його словами, напередодні невідомі особи розстріляли посеред білого дня у Воронежі воєнного злочинця, за позивним «Бєс», лікарям не вдалося врятувати з того світу серійного вбивцю. Натомість влада регіону офіційно спростувала інформацію про розстріл російського льотчика, назвавши фейком.

Слід розуміти, що ліквідація авіатора це показник успішності вітчизняних спеціальних служб та розвідки. Адже спочилий навіки «Бєс» пілотував винищувачі, з яких після 23 лютого 2022 року майже щодня вилітають бомби з ракетами по мирних містах України.

Також медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що військово-політична верхівка ресурсної федерації московії заслуговує бути засудженою на довічне позбавлення волі. Смерть для путіністів буде подарунком.

У Воронежі розстріляли російського льотчика-вбивцю_1
У Воронежі розстріляли російського льотчика-вбивцю_3
вибір редакції
Читайте також:
Світ
Комуністична диктатура з осердям у Пекіні не ховає хижих намірів щодо «не ханьских народів». Молох китайського ГУЛАГу робить із людей зомбі.
вчора, 14:53
Війна
Сіоністська банда на чолі з Бібі Сатаньягу топить Ґазу у палестинській крові. Окупантів не зупиняють навіть сотні смертей бойовиків ЦАХАЛ.
20 лютого, 12:34
Новини
Слухання триватимуть до 26 лютого, а на ухвалення рішення можуть піти місяці.
19 лютого, 11:45
Історія
Коли росіяни (точніше — московити) перекладають свої злочини на інших, чекайте біди. Мартиролог закатованих етносів обраховується десятками.
18 лютого, 19:02
Війна
Вітчизняних сільгоспвиробників, які не з різних причин лишилися по той бік фронту, можуть позбавити майна. Агресор вимагає покори.
14 лютого, 14:58
Війна
Майор Олег Стегачов отримав вогнепальні поранення. Наразі в ГУР уточнюють, чи залишився він живий.
03 лютого, 17:03