У Запоріжжі московські попи відгуляли російське свято за гроші парафіян

ПОЛІТИКА
10.06.2022, 21:56
У Запоріжжі московські попи відгуляли російське свято за гроші парафіян
Фото: Telegram

Коли ллється кров захисників України, Запорізька єпархія Московського патріархату на чолі з митрополитом Лукою жирує у ресторані.

Відповідні фотодокази з місця розкішної гулянки в обласному центрі оприлюднив у мережі вітчизняний військово-політичний оглядач з центру "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко.

За словами авторитетного аналітика, 9 червня ґебіст у рясі Лука разом із найбільш наближеними до нього священниками-аматорами "русского міра" відсвяткували День пам'яті Луки Кримського (духовного покровителя митрополита).

«Подія відбулася в елітному ресторанному закладі Запоріжжя "Мануфактура Розенталь". Цікаво, що День пам'яті Луки Кримського відзначається 11 червня, а бухати "слуги Божі" чомусь вирішили саме 9 числа. Причина банально проста: митрополиту Луці наплювати на свого духовного покровителя Луку Кримського, інакше він провів би цей захід саме 11 червня, чого не скажеш про відзначення входження Кримських єпархій "УПЦ МП" до складу Російської Православної Церкви», – прокоментував ситуацію Олександр Коваленко.

Водночас оглядач з центру "Інформаційний спротив" додає, що під час "духовного" застілля попи чаркувалися саме на підтримку єдності з РПЦ і, ймовірно, здійснили обряд заклинання російських окупантів у Запоріжжя.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що поки наші захисники боронять Україну від агресора на фронті, у тилу розгортається не менш запекле протистояння з ґебістами у рясах.

У Запоріжжі московські попи відгуляли російське свято за гроші парафіян_1
У Запоріжжі московські попи відгуляли російське свято за гроші парафіян_3
Читайте також:
Кримінал
Чорти у рясах не визнають ні державних, ні етнорелігійних, ні будь-яких інших кордонів. Саме тому вони по шию у крові невинних.
01 листопада, 21:42
Політика
267 народних обранців підтримали законодавчу ініціативу по забороні російського «православного» цирку в Україні. Проти або утримались — 34.
17 жовтня, 17:08
Блоги
Російський "православний" цирк не припинив свого існування після 24.II.2022. Навпаки, ця структура гуртує своїх навіжених прихильників.
29 серпня, 16:49
Кримінал
Мова йде про колишнього керівника Кіровоградської єпархії митрополита Іосафа.
12 травня, 15:14
Історія
Коріння московської сектантської Церкви у нашому регіоні сягають XVII століття. З відтоді чорти у рясах спрямовано паразитують на релігії.
22 квітня, 19:15
Політика
Прислужники українофобської псевдорелігійної прокремлівської спільноти опинилися у новому статусі, який слід поширити регіонами.
11 квітня, 17:09