У Запоріжжі московські попи відгуляли російське свято за гроші парафіян

ПОЛІТИКА
10 червня, 21:56
У Запоріжжі московські попи відгуляли російське свято за гроші парафіян
Фото: Telegram

Коли ллється кров захисників України, Запорізька єпархія Московського патріархату на чолі з митрополитом Лукою жирує у ресторані.

Відповідні фотодокази з місця розкішної гулянки в обласному центрі оприлюднив у мережі вітчизняний військово-політичний оглядач з центру "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко.

За словами авторитетного аналітика, 9 червня ґебіст у рясі Лука разом із найбільш наближеними до нього священниками-аматорами "русского міра" відсвяткували День пам'яті Луки Кримського (духовного покровителя митрополита).

«Подія відбулася в елітному ресторанному закладі Запоріжжя "Мануфактура Розенталь". Цікаво, що День пам'яті Луки Кримського відзначається 11 червня, а бухати "слуги Божі" чомусь вирішили саме 9 числа. Причина банально проста: митрополиту Луці наплювати на свого духовного покровителя Луку Кримського, інакше він провів би цей захід саме 11 червня, чого не скажеш про відзначення входження Кримських єпархій "УПЦ МП" до складу Російської Православної Церкви», – прокоментував ситуацію Олександр Коваленко.

Водночас оглядач з центру "Інформаційний спротив" додає, що під час "духовного" застілля попи чаркувалися саме на підтримку єдності з РПЦ і, ймовірно, здійснили обряд заклинання російських окупантів у Запоріжжя.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що поки наші захисники боронять Україну від агресора на фронті, у тилу розгортається не менш запекле протистояння з ґебістами у рясах.

У Запоріжжі московські попи відгуляли російське свято за гроші парафіян_1
У Запоріжжі московські попи відгуляли російське свято за гроші парафіян_3
вибір редакції
Читайте також:
Опінії
На окупованих територіях росіяни винищують все українське. Ворог цілеспрямовано вбиває людей, палить книжки, відбирає храми...
09 жовтня, 19:05
Війна
Українські патріоти та націоналісти слушно запитують: допоки в Україні існуватиме відверта агентурна мережа Кремля під вивіскою Церкви?
19 лютого, 12:45
Війна
Представники Російської "Православної" Церкви змушені були покинути храмове приміщення у Пущі-Водиці.
27.09.2021, 09:27
Політика
Мережа автозаправних станцій "БРСМ-Нафта" допомагає Російському "Православному" Цирку в Україні зводити культові споруди на Галичині.
16.09.2021, 13:57
Політика
Будь-які спроби протягнути руку допомоги російському агресору призведуть тільки до відтермінованої й уже континентальної війни.
09:00
Політика
Кожна ідеологія несе в собі певну антропологічну модель. У лібералізмі людина є індивідом, тобто "неподільною істотою".
вчора, 20:27