Московські попи займаються відвертим шкідництвом на Кіровоградщині

ПОЛІТИКА
08 червня, 18:12
Московські попи займаються відвертим шкідництвом на Кіровоградщині

Поки наші захисники боронять Україну від агресора на фронті, у тилу розгортається не менш запекле протистояння з ґебістами у рясах.

Свідченням цього факту є нещодавнє звернення свідомих жителів Кропивницького до влади та органів самоврядування громади щодо заборони діяльності Церкви окупанта.

Ініціативу містян рішуче підтримали в організації "Права молодь" і національно-визвольному русі "Правий сектор", інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Народне слово".

Як з'ясувалося, пересічні кропивничани висловили стурбованість посиленням українофобської активності Московського патріархату у регіоні.

«6 червня представники "Правого сектору" від імені громади звернулися до міської ради та міського голови Олега Колюки з вимогою заборонити діяльність у Кропивницькому російської православної церкви в Україні як поплічників країни-агресора. Відповідне звернення наразі зареєстрував відділ по роботі зі зверненнями громадян Кропивницької міської ради. У той час, коли наша країна потерпає від широкомасштабної війни, яку розв'язала російська федерація, коли кожного дня гинуть сотні українців, як воїнів, так і цивільних громадян, на теренах нашого міста продовжує безперешкодно функціонувати релігійна організація, яка напряму керується з Москви. Йдеться про так звану "Українську православну церкву".

Попри неодноразові звернення до духовних осіб цієї організації про вихід з підпорядкування патріарху Кіріллу (Гундяєву), який є одним із головних ідеологів вторгнення російської федерації, та безумовно несе відповідальність за всі криваві злочини та порушення законів війни, що творять російські війська в ході так званої "спецоперації", церковні організації міста Кропивницький продовжують знаходитись у складі "Української православної церкви".

Щоби знешкодити підривну діяльність цієї організації, направлену на знищення самої можливості існування незалежної Української держави, вимагаємо негайно припинити будь-яку громадську та релігійну діяльність "Української православної церкви" у Кропивницькому, а також – у межах своїх повноважень – передати землю, будівлі та майно, що належать або використовуються "Українською православною церквою" чи "Російською православною церквою в Україні", та передати Православній Церкві України», – йдеться у вказаному спільному зверненні "Правого сектору" і "Правої молоді".

Доволі знаково, що націоналісти прагнуть донести до органів влади Кропивницького волю народу і безпосередніх виборців, яким остогидла пропаганда українофобії, поширювана московськими попами.

«Наші активісти збирали підписи свідомих громадян протягом двох тижнів. Зібрано одну тисячу підписів патріотично налаштованих містян, тоді як для розгляду електронної петиції достатньо лише 450 голосів. Не можна під час війни давати можливість ворогу вільно займатися пропагандою та ідеологічними диверсіями, прикриваючись Святим словом. Маємо розуміти, що плоди так званого "русского міра" українці вже скуштували досхочу», – прокоментували ситуацію представники "Правої молоді".

Своєю чергою, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", ні для кого не є таємницею, що Московський патріархат вчиняє в Україні Каїновий гріх.

Читайте також:
Політика
Обраний 3 роки 73% із тих, хто прийшов на дільниці, голова держави Україна на 150 добу російського вторгнення підігрує ворожій пропаганді.
23 липня, 18:18
Опінії
Повернення місту атомників на Миколаївщині історичної ідентичності та первісної назви – справа своєчасна, потрібна, але копітка і терниста.
17 липня, 09:23
Полтава
Загальнонаціональна кампанія з дерусифікації та деколонізації культурно-інформаційного простору України нарешті торкнулася і Полтавщину.
22 червня, 08:17
Історія
Ріже вухо і серце крає! Оцю битву ми ведемо за Сєвєродонецьк чи Сіверськодонецьк, за місто на росії чи все-таки в Україні?..
16 червня, 19:18
Політика
Проблема українського суспільства: у нас мислення досі лишається хворо-провінційним, другосортно-провінційним відносно Москви.
04 червня, 07:56
Політика
Центр управління та прийняття рішень самозваної "Української Православної Церкви (Московського патріархату)" на 100% знаходиться у Кремлі.
31 травня, 20:34