Митрополит Онуфрій і поліція Ніжина хочуть заґратувати бійця ЗСУ

КРИМІНАЛ
10 травня, 08:18
Митрополит Онуфрій і поліція Ніжина хочуть заґратувати бійця ЗСУ
Фото: Facebook

Непокаране зло вертається, особливо зло всередині України під час війни з російськими окупаційно-терористичними силами.

Красномовним свідченням є сфальсифікована московськими попами та поліціянтам справа проти військовослужбовця Ігоря Щокіна, який боронив Ніжин від загарбників у лютому-березні 2022 року.

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив його бойовий сортаник і голова Громадської організації "Братство АТО" Володимир Брюховецький, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За його словами, керівництво ніжинської поліції системно протягом багатьох років активно сприяє діяльності російського "православного" цирку на Чернігівщині, переслідуючи українських патріотів.

«Московське вбиває! За поширення у Facebook борду, на якому зображені представники РПЦ, архієпископ ніжинський Клімент і митрополит Онуфрій, ніжинська поліція відкрила кримінальну справу на бійця Збройних сил України, Ігоря Щокіна, який ще кілька тижнів тому брав участь у боях за Ніжин, захищаючи місто від московської навали. Капітан поліції Ковшар Іван Сергійович погрожував приїхати до військового додому, провести з Ігорем профілактичну бесіду та викликав на допит (запис розмови є). З офіційних джерел відомо, що архієпископ Клімент (Вечеря) є не просто представником російської церкви, а членом між соборної присутності – вищого церковного органу РПЦ. Що це, як не відвертий колабораціонізм?», – зазначив Володимир Брюховецький.

Слід зауважити, що на Полтавщині та й по всій Україні московські попи від початку своєї появи відверто і приховано відпрацьовували кремлівські методички, пропагуючи українофобію.

Однак ні правоохоронні органи, ні спецслужби досі не звернули увагу на цю антидержавницьку, підривну і диверсійно-шпигунську діяльність, яку наша медіаагенція викриває з 2014 року!

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що днями у сусідній Сумській області все ж почали забороняти діяльність Московського патріархату.

Читайте також:
Опінії
Чому при таких «героїчних» досягненнях «донор бюджету» Вітренко шантажує Уряд, Верховну Раду та Президента, вимагаючи 264 млрд грн ?
03 липня, 13:27
Світ
Вантаж деревини обсягом із ціле село площею 340,7 тисячі м³ контрабандним шляхом доправили з Забайкальського краю до КНР.
30 червня, 21:45
Опінії
Маніпуляції з боку НКРЕКП призводять до величезних втрат бюджету та підриву енергобезпеки країни.
30 червня, 12:05
Політика
Олександр Корнієнко заявив, що Конституція України заважає "Слугам Народу" впроваджувати свої "реформи".
28 червня, 15:46
Економіка
На непідконтрольній Україні території південних областей загарбники з росії розсилають користувачам вітчизняних банків боргові платіжки.
18 червня, 21:23
Політика
У Запорізькій міській раді, якою керують "слуги народу", пропонують збільшити фінансування напрямку культури на 35 мільйонів гривень.
13 червня, 21:34