У Запоріжжі слуги Зеленського експлуатують учителів

ПОЛІТИКА
28 червня, 17:18
У Запоріжжі слуги Зеленського експлуатують учителів

Міська влада в особі секретаря ради Анатолія Куртєва і керівника відділу освіти Юлії Погребняк вирішують проблеми громади чужими руками.

Про чергове нахабне порушення законодавства чиновниками стало відомо з численних Viber-груп прифронтового обласного центру, повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, пан Куртєв і його підлегла пані Погребняк видали розпорядження керівникам районів міської громади Запоріжжя, які відверто суперечать Конституції України.

Вчителі, чиї ім'я та прізвища не називаємо з міркувань особистої безпеки, скаржаться на аморальні дії влади, котра цинічно прикривається "гуманністю", а насправді експлуатує людей під час постійних ворожих обстрілів.

Далі наведемо пряму мову без виправлень і скорочень: «Наше керівництво міста і районів остаточно нахабніло. Нас, освітян, змушують у разі евакуації мешканців міста, – кидати все і всіх: літніх батьків, дітей, – і мчатися у будь-який час доби до школи для допомоги в евакуації.

Тобто, особисте та власне життя вчителів нікого не хвилює! Чому евакуацією повинні займатися вчителі, а не спеціально навчені люди, ми цьому не навчалися, ми вчимо дітей. Але зараз за наказами керівництва чомусь маємо займатися всім поспіль, що спаде на думку нашої міської влади, скільки можна вже знущатися з учителів?».

Із вищевикладеного зрозуміло, що міська влада Запоріжжя відкинула закони, Трудовий кодекс та посадові інструкції, не кажучи про Конституцію, і як у часи Януковича-Табачника закріпачила освітян, попередньо пригрозивши їм звільненням за розголос ситуації.

Натомість "Останній Бастіон" нагадує читачам, що запорізькі "слуги народу" створили угруповання, зацікавлене у рейдерському захопленні нерухомого майна шкіл міста.

Читайте також:
Війна
Головнокомандувачу доповідають брехуни, адже ситуація на фронті, м'яко кажучи, катастрофічна. Паркетне офіцерство нехтує правами солдатів.
16 вересня, 18:45
Світ
За офіційними даними, 298 дівчаток, переважно віком від 15 років, прийшли до школи в забороненому одязі.
05 вересня, 22:02
Кримінал
Навіть якщо людина помилялась, порушувала закон, це не є підставою для позбавлення його життя.
31 липня, 11:15
Світ
Кілька поліцейських загинули під час зіткнень на дорогах за участю торговців людьми, які перевозили мігрантів.
24 липня, 08:45
Світ
Португальський парламент проголосував за обмежену легалізацію евтаназії.
14 травня, 11:09
Світ
Meta вирішила, що правила платформи, які забороняють показувати жіночі груди, перешкоджають свободі користувачів.
19 січня, 10:17